Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek fekete...

Lányok szerintetek fekete bőrszoknya gáz harisnya nélkül csizmával, vagy csak harisnyával ízléses?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Konkrét válaszhoz látni kéne a "szettet" egyben szerintem, illetve milyen hosszú a szoknya, mennyire feszül, stb.

De szerintem lehet úgy megoldani, hogy szép legyen harisnya nélkül is.

2011. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
decemberben harisnya nélkül csizmás szerelés mindenképp gáz :S
2011. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szinte ugyanilyen a szoknyám, és a felsőm is hozzá, csak az enyém hosszú ujjú [link]
2011. dec. 23. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A bőr alapvetően téli viselet. A tél feltétlezi, hogy hideg van, ergó kell harisnya.

Nyáron nem praktikus, mert hosszabb távra befülled, és megizzadsz benne. Én rockercsaj vagyok, szóval sok éve hordok bőr cuccokat napi szinten, és tapasztalatom szerint jobb érzés, ha van alatta harisnya. Ha nem is vastag, de legalább necc vagy nejlon.



Ízlésesnek ízléses, csak harisnyával praktikusabb.

2011. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, sőt kifejezetten jól mutathat hozzá. Viszont igen vagány csaj lehetsz, ha ilyen időben kimész a hóba miniszoknyában harisnya nélkül. De ha eszkimók voltak az őseid, és te kibírod, vagy esetleg nem kell olyan sokat menned az utcán, akkor tőlem nyugodtan. :D
2011. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak azért gondolkoztam hogy harisnya nélkül veszem fel, mert azzal túl sötétnek találtam az egész szettet, testszínűvel meg nem tudom mennyire divat még, nem hordtam eddig szoknyát, és amúgy autóval mennék és fűtött helyen lennék benne. köszönöm a válaszokat:)
2011. dec. 24. 07:48
 7/10 anonim válasza:
csak nyugodtan vegyél fel a szoknyához harisnyát, a barna és a fekete átlátszó nejlon is passzol hozzá, és állati szépet mutat!
2011. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaja, én is erre gondoltam aztán, hogy biztos autóval mész, és nem leszel sokat a nyílt utcán. :)


Hát figyelj, ha kibírod azt a pár percet, én még mindig azt mondom, hogy nyugodtan. ;)

2011. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan sötét? Akkor minek neked bőrcucc?
2011. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Edina82 válasza:
90%
Akár egy testszínű is elmegy. Bőrcucc alá mindig veszek harisnyanadrágot, mert különben hozzám tapad.
2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!