Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A praktiker házhoz szállítás...

A praktiker házhoz szállítás esetén kilométerekként hány forintot számol fel?

Figyelt kérdés

Látom a termék alatt, hogy a szállítási költség 2000, de még a megrendelés előtt fontos lenne tudnom, mibe fog kerülni a legközelebbi bolttól 44,4 km-re lévő otthonomba a szállítás.

Valakinek van tapasztalata a praktiker házhoz szállításával, vagy tudja esetleg hogy km-ként mennyibe kerül a kiszállítás?


Előre is köszönöm!



2019. dec. 5. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Honlapról:


"Rendszerünk a szállítási díjakat automatikusan kalkulálja. A díj függ a kosárba helyezett összes termék


méretétől,

súlyától,

csomagolhatóságától és a

szállításkor fontos egyéb paraméterektől


A díjat csak ezen adatok összeségének ismeretében tudjuk kalkulálni. "

2019. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x rendeltem onnan mostanában.

Első esetben két lapra szerelt komódot, ezeket 6000-ért hozták ki.

Második esetben két beltéri ajtót, amire a honlap 8000 Ft körüli összeget írt.

Végül inkább értement a vállalkozó, aki majd beépíti az ajtókat, mert a 8000 egy kicsit gáz.


Most megnéztem neked direkt, egy db beltéri ajtóra azt írja, 2545-ért hozzák ki.

Átállítom 2 db-ra, akkor is ugyanazt írja ki alul.

De érdekes, átmegyek a "Kosár"-ra, ott már 5090-et ír.

Arra, ami 2 hete még 8000 volt.


Szóval semmit nem jelent, hogy a termék alatt mit írnak ki.

Pakold bele a kosaradba, menj át a Kosár menüpontra, és úgy fog tudni számolni.

2019. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi #1. Már találkoztam vele, a kérdésemet ez nem válaszolja meg.


#2 Köszi, ez hasznos volt, akkor ezek szerint nem nagyon érdemes előre számítgatni. Épp csak nem vittem végig a rendelést addig, hogy beírjam, hol lakom. Előbb a többi adatomat kellett volna megadnom, tartottam tőle, hogy anélkül elküldi majd a rendelést, hogy megtudnám a teljes árat szállítássa együttl. De akkor ezek szerint nem így van :)

2019. dec. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!