Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pepco-s illatos füstölőrudak,...

Pepco-s illatos füstölőrudak, mi ez?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam, de igazán még nem jöttem rá. "Hagyományos" füstölőt használok, amit meggyújtani kell, aztán szépen lassan leég. De ezt meggyújtva inkább olvadt... Van hozzá kerámia kaspó szerűség vagy mi meg olaj... Valaki segítene, hogy mégis, mit kell vele tenni? :D

2019. dec. 9. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kis üveg, amiben a folyadék van és amihez adtak ilyen hurka pálcikaszerű dolgot? Lehet nem egyre gondolunk, de amire a pepcoban lehet ilyet is kapni és azzal semmit nem kell csinálni, csak a pálcikákat beletenni az üvegbe.
2019. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tölts fel róla képet, mert így nem nagyon lehet beazonosítani, hogy mi az!
2019. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olaj víz a kaspóba aztán a pálcát bele, aztán párolog az illat. Valami ilyesmi. Nézz utána.
2019. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így ahogy előttem is írják, az olajat a kaspóba kell tölteni és beletenni a pálcákat, amjd párolog magától. De ne lepődj meg ha nem lesz semmi illata, elég gagyi. :D
2019. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez az amit fentebb írtatok. Köszi!

Bonyolultabbra számítottam... És tényleg nincs illata.

2020. jan. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!