Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Asszonyok! Mit hasznâltok az...

Asszonyok! Mit hasznâltok az illatos ruhákra?

Figyelt kérdés
emlekszem amikor mama kimosta oket, olyan jo illatosak voltak, csak nem emlekszem mit hasznalt.. en akarmikor mosok, semmi illatuk sincs.. irnatok le eros illatu oblitoket, mososzereket, mosogolyokat amik nagyon jo illatosak, par nap mulva is?
2018. jan. 11. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha a mosógépet kitakarítod, sokat segít. Én ecettel szoktam, a mosószer adagolóba kell önteni, 90 fokon átmosod üresen. Ugyanígy citromsavval is működik, vagy a 2 kombinációjával. Öblítőből általában a rózsaszín vagy Coccolino szokott lenni (Tiare flower & Red fruits, a kék meg Bergamot & Passion flower azt hiszem). Mosópor sima Persil.
2018. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kék vagy lila Persil folyékony mosószer és kék Silan öblítő. Friss illata lesz tőle a ruháknak.


Ezt az ecetes mosást lehet alacsonyabb hőfokon is csinálni, pl 40-en? Utána az első mosásnál nem lesz ecetszagú a ruha?

2018. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Lehet csinálni 40 fokon is,csak nem sok értelme lesz. Ugye az a lényeg, hogy minél forróbb legyen a víz,mert vízkőtlenít, szagtalanít.

Első mosás után nem lesz ecet szagú a ruha, mert pont, hogy szagtalanít. Vannak olyan ismerőseim akik öblítő helyett ecetet használnak.

2018. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem használok öblítőt, a szárítógépbe teszek néha illatkendőt de azt sem mindig.

Nem szeretem az erős, parfümözött illatokat, a természetes sokkal jobb.


A drága nagynéném mindig szárított levendulát akasztott egyébként a szekrényébe, így minden ruha levendulaillatú volt, természetes módon. Nagyon finom, friss illata volt.

2018. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!