Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Összeszerelt bútort vitt már...

Összeszerelt bútort vitt már valaki vissza az ikeába?

Figyelt kérdés

Ugy olvastam h összeszerelt, de nem használt bútort is vissza lehet vinni ha nincs rajta sérülés.

Mi atapasztalat, kb hány százalékot vonnak le? Gondolom az nem gond, h szétszerelem, mivel egy ágykeretről van szó, így csak szétszerelve fér el az autóban (így sem biztos).


Holnap felhivom az ügyfélszolgálatot, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.



2020. jan. 20. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most fogok. De ez csak egy fiók. Merem remélni, hogy nem vonnak le semennyit, hiszen nem az én hibám, hogy összeszerelték, és csak utána derült ki, hogy nem lehet beépíteni. Az ikea jóváhagyta a tervet, aztán mégse fért be a csap alá a csövek miatt. Azt mondták a szerelők, hogy simán visszafizetik az árát, és nyugodtan vihetem összeszerelt állapotban is.

Felhívtad őket? Mit mondtak? És végül visszakaptad a teljes árat?

2020. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!