Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jysk bútorokról vélemények?

Jysk bútorokról vélemények?

Figyelt kérdés

Egy tolóajtós szekrényt szeretnék vásárolni.

Milyen minőségűek az ottani bútorok?



2020. febr. 5. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Minőségileg gagyi, hitvány, selejt vacak.

Funkciós, és jól néz ki, de hosszú távra ne tervezz vele. Vékony, silány anyagokból, teccetősen összerakott valami.

2020. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
56%
Borzasztó gyenge minőség.
2020. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
54%
Nekem onnan komódom van. Szeretem és már 5 éve megvan. Semmi gondom nincs a JYSKkel. A bútorjaikról is jót hallottam.
2020. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Asztalosként szereltem össze már nem is egyet, véleményem szerint, nincs kölönösebb baj a minőségével... tény, nem olyan masszív, mintha én gyártanám egyedileg, de töredékébe is kerül.
2020. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ágykeretet és ágyrácsot vettem náluk. Silány gyenge minőségű anyagból vannak, meg kellett erősítenem, hogy ne essenek szét. Ágylepedőnél komolyabb cuccot azóta nem veszek náluk, pedig közel vannak.
2020. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Matracom van tőlük, de nem vagyok elájulva tőle. Hamarabb kezdett deformálódni, mint reméltem.

Tolóajtós gardróbom az ikeából van, és annak a minőségével nincs gond, úgyhogy inkább oda mennék a helyedben.

2020. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Jysk, IKEA egy kutya. Az ár tükrözi a minőséget. Minél mélyebbre nyúlunk a zsebünkben, annál jobb a minőség.
2020. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk van jobb és kevésbé jó is. ( Az olcsóbb a gyengébb.
2020. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Új hét, új Jysk-es kérdés. Az IKEA is most már szar, elvégre mindenki cseresznyefából készíttet bútorokat a lakásba, pár millióért.
2020. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!