Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA - Aspelund bútorokról...

IKEA - Aspelund bútorokról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni fehér IKEA Aspelund két ajtós gardrób szekrényt, komódot és éjjeliszekrényt. Mennyire tartósak? Nehéz összeszerelni őket? Akinek ilyen bútorai vannak, abban a helyiségben milyen színvilágú a többi berendezési tárgy (függöny, szőnyeg, ágytakaró, stb.) és milyen színűek a helyiség falai?

Köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 4. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az IKEA bútorai elég jó ár/érték arányúak, azonban nem a csúcsminőséget képviselik.


Azért egészen jól használható darabok.

2010. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

összeszerelés szerintem egy tizen évesnek se okoz gondot, egyedül a konyhabútorhoz kellett embert hívni, azt mondák azt meg se próbáljuk....én is most ikeásban gondolkodom, én most a malm (asszem) sorozatból szeretnék tölgy színű ágyat, komódot, szekrényt.....majd meglátjuk, szerintem nagyon rendezett hatást kelt ha egyfajták a bútorok......

Nekem az ikeás szekrényeim mondjuk mindig feladják, de javítgatni lehet, ágyak elég jók, bár nem olcsóak......

Amig sötétszínű bútorokat vettünk, addig pl narancs színű volt a fal, de most világosabb színű bútort tervezek és talán lesz egy-két vagányabb színű fal is.....

2010. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fehérhez bármilyen szín jól megy, kivéve a fehér, és a világosabbak, mert elveszik benne a bútor.

szóval nyugodtan próbálkozz élénk, erős színekkel, mert a bútor jól kompenzál.

a fontos, hogy összhang legyen. mondjuk sárga fal, narancs függöny, narancs szőnyeg. ilyesmi. de lehet zöld, vagy rózsaszín is. ami neked tetszik.


mondjuk én személy szerint a fa-vagy fa hatású bútorokat szeretem. időtálló design :D

2010. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. A fal színe halvány sárga, a függöny áttetsző fehér, ezek adottak, de egyéb kiegészítők színén gondolkozom még,(ágytakaró, szőnyeg), a narancs jó ötlet :)
2010. aug. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!