Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Régebbi francia ágyra lehet...

Régebbi francia ágyra lehet tenni fedőmatracot úgy hogy hatásos legyen hátfájás ellen?

Figyelt kérdés
Van az albérletemben egy régebbi ágynemütartós 2 részes francia ágy aminek két széle felé nyilnak részei. 1 éve már átköltöztem a bal oldaláról a jobb oldalra mert egy mélyedés van hát környékén és gondoltam másik oldalt jobb lesz, de már ott is fáradtnak tűnik a rugó mert egyre jobban fáj a hátam tőle. Középen szivacspárnával tömködtem be mert különben éjszaka beforgok a közepére amibe ugye van egy lyuk a két oldalra felnyilás miatt. Lényeg hogy valami fedőmatracon gondolkodok... enyhítheti a problémát vagy az is felvenné a rugónak a sülyedését? Tulaj nem akarja kicserélni az ágyat, nekem meg most nincs pénzem hogy egy új akármilyen ágyat vegyek 100 ezrekért. Na meg hát ha elköltözök macerás lenne vinni magammal.

2020. márc. 5. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Egy fedőmatrac semmit sem fog érni, vékony.

Inkább vegyél egy matracot és tedd le a földre; ha költözöl, viszed magaddal. Ne a yisk és hasonlókban, hanem rendes matracos boltba A hideghab sűrűsége, 30kg/m3-nél kisebb ne legyen. A sűrűség adja a tartósságot.

PL. [link]

2020. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van olyan fedőmatrac, ami akár jó is lehetne, de egy megfelelő vastagságú, franciaágy méretű fedőmatrac 60-70ezer Ft.

Ennyiért már majdnem új ágyat vehetsz. :D Szóval szerintem nem éri meg, mi letettünk róla.

2020. márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!