Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet olyan (francia) ágyat...

Lehet olyan (francia) ágyat vásárolni aminek a "belseje" nem rugós kivitelű?

Figyelt kérdés

Sajnos most már a 2. ágyam ment tönkre úgy hogy a rugók egyszerűen kilyukasztják az ágy huzatját és így bemélyedések keletkeznek, kb mint egy víznyelő.


Nem ugráltam az ágyon, rendesen volt használva, de mégis megtört ez, már másodjára.


Tudtok olyan ágy típusokat ahol a rugós rendszert valami más váltja ki? (NEM VIZÁGYRA gondolok)



2020. jan. 9. 13:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Elírás: nem "megtört" hanem "megtörtént".
2020. jan. 9. 13:06
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ágykeret + ágyrács + matrac
2020. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek szivacs matracok is.

Nekem memóriahab szivacs matracom van, kb 7 éve használom, akkor akciósan 30.000,- Ft volt.

2020. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan franciaágyban (nem matrac) is vannak szivacsos fekvőfelületűek. Így keress rájuk, rengeteg van, fogsz találni!
2020. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél külön ágykeretet (van fa, fém, kárpitos...) és akkor olyan (nem rugós, keress rá, sokféle van) matracot raksz bele, amilyet szeretnél, de ha az is tönkremegy, legalább elég a matracot cserélni.
2020. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozva az előttem szólókhoz, a külön ágykeret + matrac a tuti megoldás.

Ne sima szivacsmatracot vegyél (az hamar megereszkedik), hanem latex, vagy latex-kókusz kombinációsat.

2020. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!