Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehetne szebbé tenni...

Hogyan lehetne szebbé tenni ezt a rusnya konyhaszekrényt költséghatékonyan?

Figyelt kérdés

[link]

Fessem le a belső elemeket? Milyen színnel? Vagy bútorfólia? Bár arról azt olvastam, hogy drága.



2020. ápr. 9. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rusnya ez szerintem, de ha ennyire nem tetszik, egyszerű öntapadós tapétával bevonhatod, azzal amelyik fényes, lemosható. Rengeteg színben, mintával kapható.
2020. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok dolga. De sztem hosszabb távra elég lenne az ajtókat lecserélni, és egész mást lehet belőle varázsolni.

Jó a fóliázás is, de kevésbé tartós, és ha nincs egy kis ügyességed, kinlódhatsz vele.

2020. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen színösszeállítást szokták fogyókúrázóknak ajánlani, ettől elmegy az ember étvágya. Viszont, ha jó állapotban van, akkor nem érdemes hozzányúlni.
2020. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fested, én fehérre festeném. Szereld le a fogantyúkat és a keretét maszkold ki festőszalaggal. Selyemfényű, vizes bázisú zománcfestéket válassz és ha most fényes felület, ellőtte kicsit csiszold meg.

Vagy megpróbálhatsz a keret színével megegyező színű fóliát szerezni. A fogantyúkat is lecserélném, talán valami pici gömb feketékre, mint most a lábai.

Egyébként akár az egészet le lehetne mázolni szinte bármilyen neked tetsző stílusra átalakítani, de az nagy meló főleg a csiszolás) és párévente újra kell.

2020. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm a válaszod. A fehér jutott nekem is először eszembe (a pult része meg a kerettel azonos színű fóliával), de a család azt mondta szerintük bugyután nézne ki. De így hogy más is ezen a véleményen van, lehet erőltetem még egy kicsit :D

5-6 évet kell kibírnia, utána lecserélem az egészet a f.enébe.

2020. ápr. 10. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Úristen de szép a konyhád, látnád nekem mi van alig várom hogy cseréljem...

Én fehérre festeném kréta festékkel. Pultra vennék fóliát ami amúgy nem drága.

Fóliás jucinál van minden féle még csempe matrica is de pl obiba is Praktikerbe is ilyen kínai boltokba is van olcsóbban.


Végeredmenyről majd képet tehetnél fel :D

2020. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van fent a youtube-on egy videó, amiben egy csaj kipróbálta a krétafestéket és pár hónap után elég gázul nézett ki.
2020. ápr. 11. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
En feherre festetnem az egeszet es valami szolid halvany krem színű csempét raknek a felso es alsó szekreny koze. A bojler igy jobban beleolvadna, mert az a leg oda nem illobb.
2020. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!