Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenek a gamer székek?

Milyenek a gamer székek?

Figyelt kérdés

Otthonra keresek munkához minnél kényelmesebb széket hosszabb távra, illetve játszani is szoktam most a gamer székekkel szemezgetek mert ugy látom hogy ezek állíthatóak be minden helyen. Viszont a design kissé gyerekes, valami komolyabbat szeretnék. Mennyire jók ezek a székek ? Mert ha tényleg nagyon jók letudok modani a design részéről


UI: Korona vírus miatt nem tudok semmit kipróbálni, egy rendes szék meg már kéne mivel a konyhain ülök.


Külföldön élek, ezt néztem ki:


értékelések alapján a legjobb, és az ára sem túl sok


DXRacer (The Original) Formula F11 Gaming Chair for High End


[link]



2020. ápr. 11. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ebből a markából egy King-em van. Médiában vettem. Árban drágább, mint amit te kiszemeltél.

Viszont eszméletlen jó.

Több óra játék meg sem kottyan benne.

Nagyon kényelmes.

Sajnos munkába nem tudok ilyet kérni, ESD-s kiszerelésben nem gyártják.

Szerintem hihetsz az értékeléseknek.

De, ha nem bízol bennük, akkor vedd ebay-röl, olyan eladótól aki vállalja a visszaküldési díjat.

2020. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kenyelmes meg minden, de ennyi penzert parasztvakitas a kobon.

A jelenlegi szekem 5 ezer volt hasznaltan, noname irodai, megis allithato, es elbirja a 90 kilomat napi 10 orat problema nelkul.

2020. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A pénz annyira nem akadáj, külföldön élek jól fizető szakmával. Ha tényleg a legjobbat kapom pénzemért akkor tényleg nem sajnálom rá. Nyilván vagy szint ami fölé én se mennék mert nem látom értemét ez a 100k Ft-s szint.

Mivell lehet venni 400k-ért is széket :D , budapesti irodában azon ültem marha kényelmes volt meg minden, de otthonra sajnálnám.

2020. ápr. 13. 07:30
 4/8 anonim ***** válasza:

100kg-al, 6db főnökszéket (40-80.000ft kategória) kivégeztem, mire hajlandó voltam beruházni kicsit több pénzt egy rendes gamer székre, és én nem bántam meg, már két éve nyomja a seggem napi 5-8órában warcraft előtt.

Sharkoon Skiller ez már a felsőbb kategória.

2020. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13 éve vettem a jyskben egy leárazott széket 20 ezerért, még most ia azt használom. kényelmes.
2020. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez súly függő... 4 jysk szek szét ment alattam 1 ev alatt, akkor 120kg voltam
2020. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azóta még nem vettem széket, de újra gondolkozok rajta.

Most a nitro concepts S300-at néztem ki.

[link]

178cm 77-80kg vagyok ( ingadozva ), enyhén izmos/sportos alkat

Valószínű ez passzol is hozzám méretben

2020. okt. 7. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó sokat agyalsz egy széken. Nemsokára kidobnak megint pár újat és akkor tovább agyalhatsz, de nem lesz jó széked.

Vedd azt, amelyik tetszik az igényeidnek és ízlésednek.

Nekem pl. fontos volt, hogy a kartámasz szélessége is állítható legyen. Így lett 4D-s.

De pl. nemrég találkoztam a médiában egy még jobb székkel, olcsóbb is lenne, de cserélni most nem fogok.

A különbség kb annyi volt, hogy az újnak magasabb és talán laposabb a deréktámasz párnája. Nagyon kényelmesnek éreztem.

De a mostani is nagyon jó még és simán egy napot gond nélkül végigjátszok.

2020. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!