Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ágyazható sarokülőt szeretnénk...

Ágyazható sarokülőt szeretnénk venni. Hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Nézelődtem az interneten, de félek látatlanba megrendelni. Valaki rendelt mar esetleg a favi.hu kanapeneked.hu butor1 dejobutor.hu vagy alphabutor.hu oldalak valamelyikéről? Nagyon szép és nagy méretű kanapékat találtam ezeken az oldalakon ( meg más bútorokat is) de nem merem megrendelni, mert némelyik a többihez képest gyanúsan olcsó és a megtakarított pénzünket nem szeretném gagyira költeni. Ako rendelt már bármelyikről ottjonra megírná a tapasztalait?

Köszönöm.



2020. ápr. 23. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban ne is vegyél, nemcsak a kipróbálás hanem a szövetválsztás miatt is, amit muszáj látni, megtapogatni! Én speciel utálom a sarokülőt, ülni kényelmetlen rajta, mert a vízszintes ülőlap miatt folyton lecsúszik róla az ember.
2020. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azért szeretnénk sarokülőt, mert pici a lakás (50 nm) és a nagyszobáját rendeznénk be nappalinak. Az U alakúaktól sem vagyok elzárkózva, de nagyon félek hogy ezeken az oldalakon nem minőséget árulnak. Mert a bútorüzletek a duplájáért kínálják ugyanazt.

2020. ápr. 23. 11:30
 3/4 anonim válasza:
alaba.hu
2020. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ránéztem az oldalra, hát ez igazából az a tucat lengyel bútor amit minden vidéki kisebb bútorbolt árul. Nem rossz de én valami másra vágytam elérhető áron.


Azóta megvettük a kanapét a Möbelx-ben, amit kinéztünk leakciózták. Nem bántam meg. Nagyon kényelmes, könnyen tisztítható és ár-érték arányban messze a legjobb szerintem. Hátha segítek ezzel valakinek aki még véletlenül idetéved.

2020. jún. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!