Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék venni 200 centinél...

Hol tudnék venni 200 centinél hosszabb matracot?

Figyelt kérdés

Nézegettem neten de mindehol olyat találtam ami 200 centi van csak meg. Olyat keresek ami megvan 210 vagy 220 centiméter. Az se baj ha egy személyes a matrac (még jobb ha kétszemélyes) csak a hossza legyen több mint 2m.

Az se baj ha nem horror áron van, mert nem szeretnék egy vagyont költeni rá őszintén szólva (itt több tízezerre gondolok)


Előre is köszönöm a segítséget! ☺️



2020. máj. 18. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

A google nalad is le van tiltva, ugye?


[link]


Nem tudom mit ertesz nem horror ar alatt, de otezerert nem lesz normalis, tobb evig hasznalhato matracod, az biztos.

2020. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos tapasztalatból mondom hogy a 100ezer körüli matracok is olyan szarok hogy gyakorlatilag hónapok alatt kifekszi az ember és teknő lesz benne, tök mindegy hogy mit mondanak, mivel van töltve. 300ezernél kezdődnek azok a matracok amelyek 1-2 évig tényleg bírják, de sokkal azok se tovább. A legjobb minőségű matracot a Tempur árulja, ezek tényleg bírják hosszú évekig, miután több százezret kidobtam "jobbnál jobb" matracokra végül be kellett látnom hogy sajnos egy ilyet kell venni. 500 ezernél kezdődnek az egyszemélyesek, és onnan felfelé.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, én is beírtam a keresőbe hogy "220 cm hosszú matrac" és jöttek találatok. Itt van egy:

[link]


Gondolom ez is borzasztó. Vicc nélkül mondom hogy szerintem aludjatok a földön, inkább, mint hogy egy ilyen szaron. Az legalább egyenes és jót tesz a hátadnak.

2020. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azér nem ilyen rosszak a matracok. Nekem nincs vele gondom. Csak meg kell nézni a paramétereket és nem vacakot venni.

A sűrűség adja az élettartamot. Viszont sok nagyaruház a marketing szövegre adja el.

Sok matracos boltba készítenek egyedit is. És van 10 év gari is.

2020. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A földön nem jó aludni. Viszont egy magaslaton már igen. Arra pedig tök sima kemény szivacsot kell tenni, 10cm-est, szivacsboltból.
2020. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sima szivacs nem azonos a matrac szivaccsal, ami hideghab. A sima szivacson nem jó aludni, nem pontrugalmas. Nemhiába csinálják hideghabból a matracokat.
2020. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!