Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hasonló rugós ágyra te raknál...

Hasonló rugós ágyra te raknál plusz szivacsot?

Figyelt kérdés

Elég rosszul alszom. Arra gondoltam, hogy lehet az ágyam miatt.

Arra most nincs pénzzem, hogy lecseréljem. Ezért gondoltam, hogy vennék rá valami kényelmes szivacsot.

Mit gondoltok erről? Jó ötlet lehet?


2020. máj. 20. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

9# a sűrűség adja az élettartamot, ez fontos paraméter. A részletekben sok a felesleges leírás, márka emlegetés stb. Szépen hangzik, de ezt minden matracra elmondhatnád. Ezért olcsó, a márkát meg elengedték az árból.

Ettől függetlenül, kiegészítésnek elmegy.

2020. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egy Ikea-s fekvőbetétem van, ami legalább 8 éves. Semmi extra, csak egy szivacslap, cipzáros huzatban. Teljesen jól bírja, nem lapult ki. Meglévő ágyra nem tennék plusz matracot, mert lehet úgy előnytelen testhelyzetben aludnál. Egyébként meg lehet venni a legdrágább matracot is, de az élettartamot nem csak a márka határozza meg, hanem, hogy hány kilós ember fekszik rajta. Mázsa feletti ember bármilyen matracot idő előtt tönkretehet.
2020. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ettől függetlenül, kiegészítésnek elmegy."

A kérdezőnek is csak kiegészítő matrac kell, nem ágykeretbe.

2020. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!