Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 1 jó Francia ágy mennyibe kerül?

1 jó Francia ágy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:24
 1/3 anonim válasza:
Szia! 150.000 forint körül.
2020. máj. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben matracos, akkor az ár nagyrésze attól függ milyent veszel bele.

A saját ágyam így állt őssze: A 180 centi széles ágykeret amit kinéztem, most 85 ezer a Jysk-ben, de ez nekem kb a felében van, mivel lapszabászatban levágattam hozzá a lapokat és magam raktam össze,igaz pár modosítással, de jobb minőségben. Ebbe a két ágyrácsnak darabja 18 ezer, valamint két 75 ezres matrac, plusz matracvédő amit megvetetnek mert csak így volt rá garancia. Tehát valahol 250 körül volt a vége. Persze kilehet hozni olcsóbban, és drágábban is.

2020. máj. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

89 volt 4 eve az agykeret.160 as,agynemutartos,mubor mindenhol,vastag/magas hattamlaval.

A matracot 60 ert vettuk 50%os kedvezmennyel de az lassan cseres lesz,nem volt jo dontes.legkozelebb jobban utana jarunk.

2020. máj. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!