Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan LED szalag, ami...

Van olyan LED szalag, ami napi 8 óra használat után nem romlik el?

Figyelt kérdés

A napokban vettem 4.000 Ft-ért egy LED szalagot a szobámba és nagyon jól nézett ki, változtatható színekkel és fényerővel, szóval egy szavam nem volt. Egészen 2 napig, ami után a konnektoros tápegysége mondhatni "felrobbant".

Esetleg drágábban, pl. 10.000 körül találhatok olyat, ami használható egészestés fényforrásként, vagy ezek a szalagok nem kifejezetten jók hosszú távra?


2020. jún. 1. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A LED pont hogy hosszú távra jó. Szala vagy égő, mindegy. Ha a tápegység felrobbant, attól még a szalag jó lehet. Vegyél normális tápegységet.
2020. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonlókép jártam, de mivel egy régi már nem használt wifi routerünknek pont jó volt a tápja hozzá, ezért azóta is jól üzemel azzal a táppal. Ennek már kb 2 éve.

De mind nagybátyáméknál, mind szüleimnél probléma mentesen működnek évek óta a felszerelt led szalagok, csak nekem volt pechem.

2020. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állandó használatra jobb a profi módon hálózatba kötött szalag, a konnektorba dugható tápegységeket nem erre találták ki.
2020. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ledeknek semmi baja, csak a táp döglött meg vélhetően a túlterheléstől. Vegyél egy megfelelő teljesítményű tápot.

8-10W/méter

2020. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!