Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy kerülhet egy sima heverő...

Hogy kerülhet egy sima heverő 100-500 ezer Ft-ba?

Figyelt kérdés
Pl. itt: [link]

ápr. 27. 19:36
 1/8 anonim válasza:
Úgy.
ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Aktív Szál ***** válasza:

Ha normális minőséget akarsz, akkor az ennyi. A jó bútor sosem volt olcsó, de most különösen nem. Ami olcsó, az gyenge anyagokból, silány minőségben van összerakva és pár év után dobhatod ki, mert kikopik, szétesik.

Nekem van egy kanapém, 20 éve 75 ezerért vettem. Akkor az a minimálbér másfélszerese volt, de látszott is a minőségén: fából van az egész váz, nem bútorlapból, azóta is tökéletes állapotban van és a szövet sincs megkopva, még 20 év után sem.

ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van 70 000-ért is. Az nem jó?
ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán. Több mint 10 éve is 80 ezerért vettem egy 140-es franciaágyat.
ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4: Tudtam!:)

Az eredeti klasszikus Márkus Lászlóval van.

máj. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minőségben sajnos nagyon meglódultak az árak. '17-ben 45-ezerért vettem egy szép kék kanapét, amikor még csak 107-ezret kerestem és mégis simán meg tudtam venni. Most ilyen kanapék Covid óta 120-nál kezdődnek. S ha valaki komolyabbat akar, arról ne is beszéljünk. Katasztrófa.
máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Továbbra sem vagyok meggyőződve, hogy érnek ennyit.
máj. 7. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!