Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A drágábbat vagy az olcsóbbat...

A drágábbat vagy az olcsóbbat választanátok?

Figyelt kérdés

Kinéztem két szekrényt, amik tetszenek. Ha a saját lakásomban élnék, nem lenne kérdés, hogy melyiket válasszam, de jelenleg sajnos albérletben élek. Nem tudom, meddig fogok itt maradni, és abban sem lehetek biztos, hogy ha tovább kell költöznöm, bútorozatlan ingatlant találok (ha nem, akkor nyilván a szekrényt sürgősen tovább kellene passzolnom). De ki tudja, lehet még sokáig itt maradok (vannak gondok az albérlettel, de cserébe piszok olcsó a mostani árakhoz képest)...

Egyrészről szívesen veszek minőségi terméket, ha az jobban megéri (masszívabbnak tűnik a másiknál és jobb az értékelése), de másrészről kicsit feleslegesnek érzem egy albérletbe ennyit belefeccölni (már így is sok olyan bútort vettem, amit tovább kellene vinnem, vagy adott esetben el kellene adnom egy esetleges költözés esetén, nem szeretnék sokat bukni).

Ti mit tennétek? (Feltételezve, hogy azért számít, hogy mennyit költötök, mert szeretnétek meghagyni annak a halvány illúzióját, hogy egyszer összegyűjtötök kellő önerőt egy saját lakás megvásárlására.)


2020. júl. 4. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha mindkettő tetszik, akkor az olcsóbbat.

Vagy másik szempont: amelyikkel egyszerűbb költözni (könnyebb, szétszedhető, stb)

2020. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ezek a lapra szerelt butorok úgy vannak megcsinálva hogy egyszer összeszerelés, berakaod a helyére és ott van.

Költözést, szét és összeszerelést nem bírják, széthullik.

Azzal ne tervezz hogy viszed tovább.

2020. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ez nem feltétlen igaz utolsó malm ikeás ágy eddig 3 lakásban járt nálunk és még mindig bírja
2020. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!