Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet rendesen kitakarí...

Hogyan lehet rendesen kitakarítani egy hálós anyaggal borított irodai forgószéket?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha esetleg rossz témában írom a kérdést, de nem találtam jobbat. Biztos megvan nektek az a kék-fekete forgószék, eléggé gyakran látni, főleg m.o-n. Hálóval van borítva, ezért morzsa, por minden belemegy ami belefér. Ma rászántam az időmet és elkezdtem kikefélni, szappanos vízzel, de annyit értem el vele mintha bele se kezdtem volna. Valaki valami tanács?

2020. júl. 8. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kivinni az udvarra, két másik szék segítségével fejjel lefelé fordítva feltámasztani és ütni. Porolóval. Alulról felfele. Aztán esetleg kefével sikálni.

Megelőzni az ilyet a 6 éves fiamnak van egy jó mondása a barátaihoz: gyerekek, enni csak az ebédlőben!

2020. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Magasnyomásúval. Az kiszed minden morzsát, foltot belőle.
2020. júl. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!