Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok segíteni a színekben,...

Tudnátok segíteni a színekben, vagy bármilyen ötlettel a hálószobámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fel szeretném újítani a hálószobámat, és egyenlőre annyit tudok, hogy fő koncepciónak az USA témáját, a zászló színeit vagy az Amerikához kapcsolódó, tipikusabb dekorációs cuccokat szeretnék(pl. amerikai futball tojáslabda vagy Szabadságszobros szőnyeg) . A fal színét illetően mondjuk egy (sötét)szürke színre gondoltam.

Ilyen stílusról sajnos nem nagyon találtam semmit a neten, így gondoltam itt talán kaphatnék egy két tippet.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 19. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A zászló jó ötlet, de eléggé harsány színei vannak, ezért inkább egy halványabb szürke alapra tenném. Mint a (vad)galamb-szürke, azt el tudnám képzelni hozzá.
2020. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha a bejárati ajtóval szemben levő falra a szabadság-szobrot fested fel, egy égszínkék háttérre...
2020. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sötétkék, piros, fehér. Fehér csillagok. Ezek a hazafias amerikai színek.


Szerintem kicsit giccses, de ha neked ez tetszik.

[link]

2020. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem világos szürke legyen a falad,az teljesen semleges :)
2020. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!