Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznétek be a...

Hogyan rendeznétek be a hálószobámat? (Képekkel! )

Figyelt kérdés

Inspirációkat szeretnék kapni azzal kapcsolatban, hogyan rendezzem be ízlésesen az új házunkat. Létrehoztam egy blogot, ami ezzel foglalkozik. Kérlek vessetek rá egy pillantást és segítsetek!

[link]


Először a hálónkat szeretném átrendezni egy kicsit.

Kép: [link]



#blog #lakberendezés #inspirációk
2013. szept. 29. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenki ízlése más,ami szerintem tuti jó az lehet tőled nagyon távol állna.

Ezért se értem soha az olyan kérdéseket,hogyan rendezzem be,milyen fessem stb stb

A te házad,te laksz ott a te világodat kellene,hogy tükrözze!

2013. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi vagyok mások elképzelésére, hátha találok valami nekem tetszőt.
2013. szept. 29. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan kicsi, és nyílászárókkal teletűzdelt, hogy sok lehetőség nincs az ágy mellett:)) Így jó, függönynek fehéret tennék. És kész is, nem kell zsúfoltság.
2013. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem hagy sok lehetőséget a sok nyílászáró,ezért is vagyok bajban.
2013. szept. 29. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltaképpen te most egy ingyenes lakberendezőt keresel.

Mivel nagyon változtatni nem akarsz (kapcsoló maradjon, ágy marad, tévé marad, szekrény marad stb) így nincs is sok értelme a kérdésednek. Akkor marad minden a helyén.


Én személy szerint a kapcsolót eltüntetném. Nagyon csúnya látvány középen egy kapcsoló. Esztétikailag nagyon romboló hatása van. A fal színét is megváltoztatnám. Ez a szín olyan öreg nénis házba való (feltételezem hogy fiatal házasok vagytok, és nem nyugdíjasok.

A tévé is foglalja a helyet, így én falra szerelném. Mivel sok a nyílászáró, kevés a jó felület, így nem tartanék ebben a szobában sok bútort. A két fehér szekrény már sok ide..A kép a falon meg kicsi a nagy ágymérethez képest...

De ez csak én elképzelésem.. Nem árt ha tudod hogy végül is milyen stílust szeretnél..Mert vannak bútorok amiknek nem a legjobb a párosítása..

Rendeztem már be pár szobát, eddig nem panaszkodtak..

Pl: egy art deco stílusú szobát amit a barátnőm kért..

igaz ez nappali..

[link]

2013. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én így tenném a bútorokat:


[link]


Ha megírod, hogy inkább a modern vagy hagyományos, régies bútorokat szeretitek-e, akkor később vagy holnap szívesen mutatok ötleteket arra is pontosan. A fenti terv inkább az elrendezésre vonatkozik: az ágyat elforgatnám, az egyik oldalra jó sok polcot tennék felé, mivel kicsi a hely így akár mindkét éjjeliszekrényt is elhagynám.


A két szekrényt kidobnám, a tv-t a falra szerelném vagy alacsonyabb, polcos/fiókos állványra tenném. A másik használható falra egy 150 széles szekrényt tennék, ha lehet tükörfelülettel, tolóajtókkal, pl.:

[link]


A 2 ajtó közötti sarokba kis dekort, magas vázásban virágot/magas cserépben növényt/falra futónövényt tennék, vagy esetleg egy dekoratív polcot ha elfér (pl. cd/könyvespolc) , ha több tárolóhely kell, netán állólámpát (pl. a keleti stílusúakat)

2013. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még ennél jobban berendezni? Ha még behordasz ide egy-két dolgot, akkor Te nem fogsz beférni a szobába.
2013. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a fal színét én is megváltoztatnám, jóval világosabbra. A szoba kicsi, kevés benne a fény, az ablakok is kicsik, ráadásul sötét a padló. Ehhez mindenképpen valamilyen világos fal kellene.
2013. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!