Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felálló ormányú szerencse...

Felálló ormányú szerencse elefántot ugyan attól a személytől csak 1x kaphatok vagy többször is?

Figyelt kérdés
Anyukámtól kaptam 2 db szerencse elefántot de nem egyszerre. Nem tudom hogy 1 embertől csak 1x lehet e kapni h szerencsét hozzon vagy többször is. Vagy ha többet kapok (pl 2-3) az már nem hoz szerencsét? Kérlek válaszoljatok. Köszönöm.
2010. aug. 3. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy az ajándékba kapott elefántocska szerencsét hoz. Nem hiszem, hogy ennél szigorúbb szabályok vonatkoznának egy babonára. :)
2010. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az a lényeg, hogy a 9db meg legyen, de csak ajándékba kaphatod, az nincs megszabva, hogy kitől mennyit. ha az ajtódba állsz, a szembelévő oldal bal sarkába kell tenni őket.
2010. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem 7db-ot kell kapni?? Én úgy tudom hogy 7-et.
2010. aug. 3. 13:13
 4/5 anonim válasza:
keresztanyum nagy fheng shui-s és ő mondta, meg még térképet is adott, hogy hova kell tenni. Már van delfinem és teknősöm is.
2010. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Azért kérdeztem meg mert mindenhol azt látom h 7-et kell kapni ajándékba nem 9-et. Olyan térképet én is láttam h mit hova kell tenni, de én a pénz/gazdagság illetve a tudást akarom erősíteni.:) És még azt akarom kérdezni hogy azt a 9 elefántot együtt kell oda tenni arra bizonyos helyre vagy külön külön is tehetem. pl 3 ide 3 oda. Meg hogy hogyan kell tenni? mert már halottam olyat hogy az ajtó felé kell nézni vagy ablak felé. de valahol meg ezt cáfolják. már nem tom hogy kell. Ha tudsz akk létszi írj de csak úgy ha biztosra tudod.:) (írhatsz privibe is. Köszönöm. szia
2010. aug. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!