Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéssel kapcsolatos...

Hajfestéssel kapcsolatos kérdés, fodrászatban jártas személytől, frissen, vagy csak tisztán mosott hajat fessek?

Figyelt kérdés

1.: Frissen mosott hajon jobban/tartósabban marad fenn a festék, vagy olyanon ami csak tiszta (vagyis 1-3 napos)?


2.: Rá van írva a dobozra, hogy szemöldök festésére nem alkalmas. Vajon azért, mert az összetétele vakságot okozhat, ha belekerül a szemembe, vagy tényleg nem lehet, mert pl. nem olyan színe lesz, mint szeretném? Csak kíváncsiságból.


Henna plus long lasting colour black (1)-es festékem van. A hajszínem sötétbarna.


2011. máj. 25. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ne fess vele szemöldököt mert kihullhat. Egyébként festettem már szemöldököt hajfestékkel, erősebb mint valaha.


A frissen mosottat jobban roncsolja, mert a zsír impregnál. De jobban is befogja.

2011. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már nagyon sokszor festettem szemöldököt hajfestékkel és sosem lett semmi baja. Bár nekem amúgy is nagyon erős szemöldököm van.


Nem ismerem ezt a henna plus festéket de azt tudom hogy fém alapú festéket és hennás festéket minimum 3 hónap eltéréssel lehet csak festeni, különben komoly gondot okozhat.


A tartós hajfestékeket 2-3 napos hajra ajánlott felvinni, a színezőket pedig frissen mosott, enyhén nedves hajra.

Legjobb ha követed a használati utasításban leírtakat.

2011. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A használati utasításban frissen mosott, a fodrászomtól nem frissen mosott tanácsot kaptam. Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, de köszi a válaszokat! :)
2011. máj. 25. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A frissem mosott hajra azért nem ajánlott, mert kimarhatja a festék a fejbőröd. De ha már pár napos, akkor a kialakult zsírréteg ettől megvéd.
2011. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Befestettem vele a szemöldököm, semmi baja tőle. A fémalapú hajfesték is nagyon befogja a bőrt? A hennás után a maradákot dörzsölni kell nedves ruhával, hogy lekopjon. (homlok, fül, ahová csak cseppent)
2011. nov. 23. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor zsiros a hajam be sem fogja rendesen,pedig nekem is azt mondta a fodrász hogy zsiros hajra kell,ezért én úgy csinálom hogy este megmosom és másnap délután befestem,mondjuk nekem amúgy is gyorsan zsirosodik hajam igy nekem pont jó.Ha neked nem zsirosodik a hajad akkor szerintem mosás után 2 nappal már festheted.
2011. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!