Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szoba festésnél kell fehér...

Szoba festésnél kell fehér fal ha világos színt szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Felakarom újítani a szobámat és jelenleg 2 színű: világoskék és ilyen krémszín ami picit sárgásabb. Egy féle színt akarok majd mindenhova. A színt még nem döntöttem el, de ilyen bézs árnyalatokban gondolkodok. Azt viszont nem tudom, hogy mindenhol egyformán tudná e befogni, mert 2 különböző szín van alatta. Így arra gondoltam, hogy előtte lefesteném az egész szobámat fehérre és aztán a kiválasztott színre. Tudom időigényes, baromi fárasztó de nekem nem lenne gond, ha olyan színű lenne a szobám amilyenre szeretném. Vagy szerintetek befogná és mindenhol egyenletes árnyalatok lennének?



2020. júl. 23. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a fehér. Az új színre kell festeni kétszer, és jó lesz.
2020. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jó minőségű a festék, akkor egy réteg is elég lehet, de kettő biztosan
2020. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A glettelésről elfeledkezel, kéne alá..egy festés úgy jó, ha alá is van dolgozva, nem csak hengerrel nekiesik az ember.
2020. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-ad nem feleldleztem el csak nem emlitettem :)
2020. júl. 24. 01:22
 5/8 A kérdező kommentje:
itt csak a festést mondtam más munkalatok persze lesznek, sőt ahhoz kapok is majd anyagot eszközt stb. csak nem tudtam, hogy mennyyire fedné e be a festéket ja és nem új hanem 2 vagy 3 éve volt festve.
2020. júl. 24. 01:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Ha jó a felület, minek glettelne alá?
2020. júl. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Poli farbe platinumot vegyél.

Sötét zöld volt a szobánk hamvaskára festettük 1. Rétegben teljesen le fedte.

2020. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mert lyukas kicsit azért kell..

köszi az ötletet 7-es :)

2020. júl. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!