Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyi tároló, szekrény van a...

Mennyi tároló, szekrény van a szobátokban?

Figyelt kérdés

Hálószobára/ gyerekszobára gondolok.


Hány, mekkora szekrény=tároló van ahová rakjátok a dolgotokat.


Azon belül mit raktok oda?


Pl

40% ruha

15% régi játékok, nem használt dolgok

20% könyvek

10% takarók

10% disztárgyak

5% piák


2020. aug. 9. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

3 polc ruhának ennyi. Másra nincs helyem. Agy mellett épp, csak 17 cm van járni.

Nem mindnekinek jut nagy háló/gyerekszoba. Nekem 2.50 x 1,30as a szobám. Aludni jó, másra nem.

2020. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

20% ruha

50% konyv

20% disztargy

10% egyeb

2020. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, amugy 2 ejjeli szekreny, 1 ruhas szekreny, 4 konyves szekreny, 1 kis tarolo
2020. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1: Harry Potter, te vagy az?
2020. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mi halonkban van egy 3mx235cm-es gardrob,mindkettonknek van egy resz benne,a 3.ban torolkozok,agynemuk,egyeb dolgok vannak.

Van meg egy nappali butor a szobaban,szinten 3m a teljes szelessege.ebben tartjuk a papirjaink,csecsebecseket a polcain.

4,5 evesnek egy 180x220 as szekrenye van,abban ruhak es jatekok.plusz egy 150x150 es jatektarolo,ami ilyen nyitott polcos.

A ket nagyobbnak egy 2mx235-os gardrob a ruhaiknak es egy kis 90cm-es tv alatti szekreny a ps jatekoknak es ps-nek.

A nem hasznalt dolgokat rendszeresen szelektaljuk,nem tarolgatjuk

2020. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

40% ruha

20% festos/rajzos/kezmuves cuccok

15% iroeszkozok/fuzetek

10% zenes cuccok (igen, muveszlelek vagyok:D)

10% takarok/parnak

5% egyeb kacatok (kutyuk, toltok stb)

Nincsenek nem hasznalt dolgaim, ugyanis nem reg szelektaltam. Egy emlekdobozom van, amibe olyan targyakat/leveleket stb. gyujtok, amelyeket ha kezbe veszek szep emlekeket ideznek elo.

2020. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja es meg a konyvek, de azokat az iroeszkozokhoz soroltam.

Nagyreszt beepitett szekrenyeim vannak, mivel nem tul nagy a szobam, es igy lehetett a legjobban kihasznalni a teret.

Utolso voltam.

2020. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hálószobában van 1 db gardróbszekrény (csak ruhák, táskák + a porszívó tárolására), és egy 2x4-es kallax könyvekkel, irattartókkal, "kacatokkal".
2020. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Albérleti szobámban volt az egyik legjobb helykihasználásom.


8 nm-es "szoba" viszont pakolós ágy, ami elnyelte a felesleges dolgokat.

Gardrób egy IKEA Breim, ami nem túl szép, de egy csomó ruhát elnyel + alsó pakolós része is van.

Illetve volt egy 5x5 Kallax polcom amiben DRÖNA dobozok voltam azok elnyelnek mindent kisebb-nagyobb ruhák, alsóneműk, vegyes tárolók.


Azt hogy miből mennyi van nehéz meghatározni. Dísztárgyaim minimalizáltam a korábbi költözős időszakok miatt, kacatokat is igyekszem kiszortírozni. Viszont vanak túra cuccaim pluszban (Hálzsák, sátor, táskák, miegymás)

2020. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!