Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A lenti leírás alapján létezik...

A lenti leírás alapján létezik ilyen szekrény/éjjeliszekrény?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy minibárt a szobánba, viszont magában a hűtő amit kinéztem nem túl szép.


Azt gondoltam, hogy beépíthetném egy szekrénybe/polcba/éjjeliszekrénybe.


A minibár 45 x 49 x 49 cm


Olyan bútor kéne aminek van ekkora rekesze, és jó lenne, ha nem lenne az egekben az ára.


Köszönöm előre is.



2020. júl. 11. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt kalkuláld bele, hogy a bútornak, amibe be akarod építeni, ne legyen hátlapja, mert szellőznie kell minden hűtőnek.

Sőt, sok esetben a tetején, hátul is van egy szellőzőrács, tehát egy totál zárt "dobozba" nem rakhatod.

Nekem van egy szobahűtőm, de az eleve ilyen célra volt gyárilag tervezve, nem egy kész bútorba lett betéve. Most a pincében álldogál, mert teljesen felesleges volt és bonyolította az életet, amikor pl. elkezdett folyni időnként.

No meg az sem mindegy, mielőtt bárki-bármit ajánlgat, hogy milyen stílusú a jelenlegi berendezésed.

2020. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm figyelembe veszem majd ezeket a választásnál.
2020. júl. 11. 10:16
 3/3 xswerdy ***** válasza:
nem is annyira a hátlap a lényeg, hiszen egy hűtőt normálisan is a falhoz tolunk, hanem a tetejének a hátsó részének kell szellőznie, azaz a tetőlap nem mehet a falig. Ezért készülnek a beépítésre szánt készülékek alsó szellőzéssel.
2020. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!