Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot ajánlanátok...

Milyen matracot ajánlanátok egy ikeás Malm ágyhoz?

Figyelt kérdés
A méret 140x200. 17-18 cm vastagságú matrac érdekelne, viszont nem tudom, hogy milyen fajtát és honnan érdemes venni. Tippek?

2020. aug. 11. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Válassz az ikeában ott ki is tudod próbálni te tudod mi kényelmes neked
2020. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menj el matracos szakboltokba, ott többfélét ki tudsz próbálni.

A keménységnek nincs mérőszáma, így csak a próba után tudod meg. Minden hideghab gerincbarát, pontrugalma jellemzővel bír. A szivacsnál a sűrűséggel az élettartam is nő.

2020. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire igaz, hogy az ikeás ágyak, kicsit másként vannak méretezve, pont azért, hogy a saját matracukat vegye meg az ügyfél, mert csak azzal jó. Mindenesetre mérd meg a belméretét mielőtt más forgalmazónál nézel bele matracot.
2020. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vettünk ikeás ágyba Jysk matracot, semmi gond a méretével.
2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ikeából a Hövag matracot. Nekem bejött ;)


[link]

2020. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Köszi a hozzászólást! Nekem ezt tesóm mondta, ők nagy ikeásak, sokmindenük onnan van. Én is Jysk-es Gold F85-ös matracot vettem és nagyon szeretem, de az ágykeretet magam csináltam, és ott pl hosszban a 200cm helyett 198 centis belméretre lett gyártva, mert így nem lötyög a matrac a helyén, hanem szépen becsusszan.
2020. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk ez nagyon bejött, és tökéletes hozzá. Kényelmes, nem süpped, kellően kemény-és ha megnézed, most fél árban tolják-mi is így vettük tavaly.Féláron.

2020. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mosható a huzata is.


IKEA-ba ne vegyél matracot, állandóan tele van a Find részleg visszahozottakkal, mi is néztük, próbáltuk, de nem jók, és jóval drágábbak. Ezt amit írtam tudod online rendelni, pár nap és kihozzák, csak arra kell figyelni hogy legalább 24-36 órát ne feküdjetek rá.

2020. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És az első fél évben forgatni kell, utána teljesen beáll.
2020. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Jysk-nél folyamatosan "fél áron" árulják a matracokat ! 😉 Valójában meg sohasem volt annyi mint az áthúzott ár.

Viszont memóriahabos felsőrétegűt annyira nem javasolják, mert nyáron elég meleg. Ezt én is észrevettem.

2020. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!