Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi alapján választassz 2...

Mi alapján választassz 2 személyes ágyhoz matracot? Legyen kemény vagy puha legyen? Vagy a rugós jobb? esetleg dormeo

Figyelt kérdés
Hát most ágyat veszünk, és keressük a megfelelő matracot is!!!!!!annyira drágák hogy mi em engedgóhetjük meg maunknak hogy másikat vegyünk ha nem jó!nemtudom mialapján válasszak. annyit tudok hogy amin eddig alaudtam ágyak,ha túl puh volt nemvolt kellemes. viszont eddig rugóssal bajom nem volt.
2009. okt. 8. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális üzletekben ki lehet próbálni. Ráfekszel, és eldöntöd, hogy neked melyik a legkényelmesebb.
2009. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha pesti vagy, vagy környéki, akkor megér egy misét az Ikea is. sokan szidják, bár sztem semmi baj nincs vele.

mi ott vettünk matracot 3 éve, semmi baja :)

a barátom, és én sem vagyunk egy pehely alkatok, de már régóta nyúzzuk, és tökéletes. eddig semmi bajom nem volt felkelés után :)

mi anno 50 rongyért vettnk 200x160-ast, franciaágy méretű, de van 200x140es is.

ki lehet próbálni mindet, akár órákat is fekhetsz rajta, nem zavarnak el :)

egyszer kell csak költeni rá, utána sztem legalábbb 10 évet kibír.

2009. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) te milyen fajtát vettél a kikában?joban alszol rajta mint a régin?
2009. okt. 9. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

nem a kikában, hanem az ikeában.

sultan hörnige, vagy mi. de nem tudom, lehet-e még kapni. jól aludtam rajta mindig is, a régi ágyaimra nem nagyon emlékszem, már rég volt :)


egyébként menj el, és próbáld ki az összeset. lehet, hogy neked másik fajta jön be mint nekem.

2009. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen matracot érdemes venni? Max.80. 000 ft-ot szánok rá /120X200-as méret/ A DORMEO OCTASPRING 6000/memóriahabos, habszivacsrugós/ matracot néztem ki. Van valakinek tapasztalata erről a matracról?
2013. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!