Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik fuggonykarnis megoldás...

Melyik fuggonykarnis megoldás a legjobb? Bujtatos, sines, fülekkel? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez attól függ, hova tervezed, mennyit tologatod majd a függönyt.
2020. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van az 1-nek.

Szerintem a legszebb a csíptetős, valami finom kis dekoratív csipeszekkel, de a legtöbb hátránya ennek van, ha gyakran van húzogatva.

Ha karmos a csipesz, akkor szedi szét az anyagot, ha nem karmos, akkor mindig lehet felmászni és visszarakosgatni.

A legrondább viszont az ormótlan, vastag, esztergált farúd, különösen ha dupla.

2020. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a plafonsín jön be a legjobban. Könnyen mozog rajta a függöny, illetve , az élére lehet tenni drapériát amivel teljesen elrejthető. Esztergált farúddal csak a szívás van, nehezen mozog rajta a függöny, folyton játszani, rángatni kellett. Ugyanez fémből meg rettentő hangos. Az emeleten hallottam, hogy párom a konyhában elhúzza. Némileg csendesebb lett, hogy kinyomtam végig púrhabbal a csövet belülről.
2020. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú dejo. Köszönöm a tapasztalatokat. Ezekre nem is gondoltam. Igazából minden helyiség érdekel, felujitunk.
2020. aug. 23. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk panelban az eredeti függöny tartók vagy nem is tudom mik vannak ilyen rejtett sines de szerintem még mindig menőn nézz ki. Az eredeti fogas csipeszekkel. Most vettünk egy olyan sötétítőt amin bújtatott lyukak vannak. Utólag gondolkodtam hogy húha nekunk nem is ilyen a függöny karnis xd hát rá csiptettuk semmi baja. A függönyöket sem eszi szét! Pedig gyerekek állandóan húzgálják. Jobb minőségű fuggonyt vegyél és a fogasos se fogja ki kezdeni az anyagot
2020. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!