Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Franciaágyon 1 nagy vagy 2...

Franciaágyon 1 nagy vagy 2 egyszemelyes takarót használtok? Melyik az előnyösebb?

Figyelt kérdés
Franciaágyam van, viszont egyelőre egyedül élek, de gyakran alszanak nálam lányok. Melyik lenne a praktikusab? 21/f

2020. aug. 22. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Dupla
2 szimpla
53 szavazat
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hosszabb tàvon a két kisebb a jobb. Velem egy takaró alatt nem aludt meg egy nő sem. Nekem alig kellett, ők fàztak...
2020. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%
1, mert két takaróval nem tudnánk összebújni. Szétválasztanának minket a takarók.
2020. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálam az alvás szent dolog, mégcsak hozzá sem érhet a párom a takarómhoz
2020. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a 2 lenne praktikusabb. Azt mindenki magának tudja igazítani, nincs takaróért küzdés alvás közben.
2020. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%

Hosszú kapcsolat titka a külön takaró :D

Bújni ugyanúgy lehet kettővel, de ha a barátnő beburritozza magát a takaróba, akkor a barátunk fázni fog nélküle.

2020. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Két külön.


Ha össze akarnánk bújni, akkor az egyik alatt is tökéletesen elférünk :)


De ő pl. sokkal rosszabbul tűri a meleget, el szokott fordulni álmában hogy lehűljön, nekem meg egy bizonyos hőfok alatt kell takaró. Így sokkal egyszerűbb, nem kell félálomban előhalászni a takarót, mert ott az enyém :)

2020. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ket külön. Van nekünk egy nagy is, de az csak ideig óráig jó. Főleg ha kifogsz valami idegbetegül alvó forgó pörgő lányt...Én is ilyen vagyok. Szeretek kitakarózni, betakarózni, burritó lenni, takarót ledobni, csak a lábamat kitakarni, takaróra rámászni...lehet bármekkora a szerelem, egymás nyugodt alvását ne tegyük tönkre.


Meg van, hogy a lábamnak melege van a hátam fázik és a nyakamig betekerem a takarót. Közös takarót nem lehet olyan jól. Az a közös takaró két nyugodt alvású embernek tökéletes. Ha már az egyik fél hülyén alszik, akkor csak az ikea katalógusban mutat jól.

2020. aug. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összebújva alvás is maximum a filmekben mutat jól.


Én alapból nem szeretem ha érzem a másik testhőjét, vagy keveredik a ki-be lélegzett levegőnk.

2020. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eddig a dupla felé hajlottam, mert a legtöbb lánnyal az előző egyszemélyes ágyamon is együtt aludtunk és nem volt gond, meg persze sokszor úgy is egyedül alszom. De igazatok van, hosszabb távú kapcsolatban tuti jobb a 2. Valószínűleg az lesz akkor.
2020. aug. 23. 20:21
 10/10 anonim válasza:
Mi két külön takarót használunk, mert szeretek forgolódni és ráfeküdni a feltekert takarómra, közös takaróval nem nagyon tudom megcsinálni, meg folyton lehúzzuk egymásról.
2020. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!