Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ma kihozták a mosogatógépemet...

Ma kihozták a mosogatógépemet és észrevettem, hogy víz folyt ki belőle, miután a szállítók letették a padlóra. A szállító szerint becsomagolás előtt próbamosást végeznek és azért maradhatott benne víz. Ez igaz, létezik ilyen eljárás?

Figyelt kérdés

Nekem mindenesetre fura, hogy egy origináltan vett készüléket a becsomagolás előtt kipróbál az eladó... Innentől kezdve már nem originált és ki tudja, mivel, hogy próbálták ki... (nagyáruházról van szó, nem egy kisboltban vettem és a gép is 200.000 Ft körül volt...)


Mindenesetre, amikor felívtam a szállítót, hogy szerinte érdemes lenne-e kicsomagolni, hogy kiszellőzzön, azt javasolta, hogy ne, hagyjam így, szellőzik az így is, csak így könnyebb mozgatni. Elvileg csak 2 hét múlva szerelnék be, de így már kíváncsi lettem, este ki is fogom csomagolni...



2020. szept. 9. 13:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Közben fel is hívtam az áruházat, nem próbamosás, hanem a gyártósori nyomáspróba (Bosch) során maradhat víz a gépben. Ez is fura, mindenesetre mindjárt másképp hangzik, mintha elmostak volna benne már 5 tányért és 10 villát... :)
2020. szept. 9. 14:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a mosógépben is ugyanígy van víz! Teljsen normális jelenség.
2020. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem mindenesetre fura, hogy egy origináltan vett készüléket a becsomagolás előtt kipróbál az eladó"


Hát persze!

Az "eladó" meg főleg.

A Media Markban, meg a madaras teszkóban is egész nap zakatolnak a mosogatógépek...

2020. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már meóról?


Meg fogsz lepődni, de a gyártósoron pl. a tv-ket is kipróbálják.

Csak majd ne reklamáljál, hogy otthon az új tv-ből meg kifolyt az áram...

2020. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne reklamálj,mert csak a tudatlanságodat mondod el.
2020. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rég vettem én is egy újat, nekem is vizes volt, a gyári próba miatt.
2020. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen van 1 próba teszt amivel azt nézik hogy nem-e ereszt a gép sehol sem. Mivel a gépet lecsukva tartják a raktárban,így a próba teszt után akár 1 hónappal is simán lehetnek benne víz cseppek, hiszen a gép hermetikusan zárva van és nagyon nehezen tud elpárologni belőle.

Szóval ez normális!!

2020. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, a hasznosakat és a kevésbé hasznosakat is, azokból is lehetett tanulni...


Mindenkinek szeretnék tételesen válaszolni:

2/7 - nemrég vettünk mosógépet is, abban nem volt, ezért nem is gondoltam rá, de persze előfordulhat, hogy van benne víz szállításkor

3/7 - nem tudom, nem kerülte-e el a figyelmet, hogy ezt nem én mondtam, hanem a szállító és én furcsállottam. Lehet, hogy azt kellett volna írnom, hogy valójában felb&sztam magam, hogy hülyének néz, de nem akartam csúnyán fogalmazni... Így már oké?

4/7 - hallottam-e a meóról? Igen, egyszer, talán, szerencsére nem vagyok gyártósor közelében... (ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy a gyufákat hogy meózzák??? :)

5/7 - nem reklamáltam, kérdeztem. És ha ezzel butának is néznek, akkor is kérdezni fogok, mert az szerintem fontosabb, hogy ha nem tud az ember valamit, megkérdezi, nem csak hallgat, mint hal a vízben..

6/7 - köszönöm szépen, ez megnyugtató

7/7 - köszönöm szépen, ez megnyugtató. A vízcseppeket még megértettem volna, vagy talán fel sem tűnik, de ez kb. egy csészényi víz volt, ezért tűnt fel.

2020. szept. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!