Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fenyőfát vízbe kell állítani...

A fenyőfát vízbe kell állítani? Vagy kb tök mindegy, mert nem változtat az életidején? Ha mégis, milyen gyakorisággal kell újratölteni? (Normand)

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mielőtt a karácsonyfatalpba tesszük egy pár napig vízbe szoktuk állítani.
2009. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk olyan talp van, amibe lehet vizet önteni. Tavaly az ezüstfenyő elég sokáig bírta benne, néha utántöltöttem.
2009. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Nekönk évek óta Normand van és még mielött feálltitjuk elötte pár nappal lezuhanyozzuk és miután lecsepegett utána diszitjük..,vizbe nem állitjuk mivel nem hullik még februárban sem!(tapasztalatból irok...)
2009. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hullik, de rászárad és lekonyulnak az ágak.:( Most nekünk is Normand van, tavaly nem az volt. Előtte nekünk is vízben volt végül, és bár nem olyan az tartónk, van egy kis hely, és naponta többször belocsolok egy deci vizet.. Tudom, halottnak a csók, de ennyi telik tőlem.:)


Más: letusoljátok??????? Ejha:) Ilyet se hallottam még!:)


Köszönöm a válaszokat! És Boldog Karácsonyt utólag is mindenkinek!:)

2009. dec. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!