Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötétebb kék (királykék és...

Sötétebb kék (királykék és emellett attól kicsivel sötétebb kék) szobaszínek tetszenek még vajon másoknak is rajtam kívül? Tudom ez gyenge fényben komor hangulatot áraszthat, de nekem nagyon tetszik! Enyhe vékony aranyfesték "mintákkal/stukkózással".

Figyelt kérdés
Az aranyfesték minták, vagy "keretek", vagy stukkózás (egyszóval díszítések) csupán néhány helyen lennének, mintegy kiemelve a talán még a királykéknél is sötétebb kék falak színét, de ezen arany, vagy sárgaréz díszek csupán minimálisan jelennének meg a falakon, vagy egy kevés bútoron, egyáltalán nem túlzásba vive a dolgot, szép komplementer színvilágot kölcsönözne a szobának.

2020. szept. 23. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szobák legalább 35-40 nm-esek, és legalább 3 m belmagasságuk van, akkor jól nézhet ki, egy paneles 15 nm-es, 2 m magas szoba szörnyü
2020. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5.4 x 7.5 az alapterület, de csak 2.7 a belmagasság.
2020. szept. 23. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen szobában nagy teljesítményű világítótestekkel is csak kriptai világítás érhető el.
2020. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
Egy moziszobában ahol kifejezetten a sötétítés a cél esetleg, de amúgy nagyon cigányosnak hangzik ez a rokokó stílus.
2020. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem töröd meg világos színekkel, akkor CSAK neked fog tetszeni.

[link]

2020. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!