Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi az ideális, szép, modern...

Mi az ideális, szép, modern lakberendezés? 🙂🏠

Figyelt kérdés
2 szobás kicsi lakás szerintetek szép lehet ha ideálisan be van rendezve?

2020. okt. 16. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem tom
2020. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Kinek mi tetszik, elég egyéni. Ami szerintem fontos, hogy ne legyen telezsúfolva mindennel, se sok bútor, se sok dekoráció nem illik bele.
2020. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Kinek mi,ez teljesen egyéni.
2020. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy lehet szép egy pici lakás is.

Figyelni kell a színekre, meg a berendezésre. Ahogy irták is, ne legyen túlzsúfolva. Letisztult bútorok, semmi felesleges kacat. Színekben világosabb árnyalatok, nekem most nagyon tetszik a világos szürke, fehérrel és ezüsttel.

2020. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt figyeltem meg, hogy mostanában a világosabb színek dominálnak. Bútorokra is igaz. Fehér, szürke nagy divat lett. Ezek minden árnyalata. Egyébként kisebb lakásnál előnyösek a világos színek, mert nagyítja a teret. Egy-egy szoba növény is jó lehet. Pl. Fekete színű bútorokat már alig kapni. A fa hatás is eléggé népszerű. Kevés bútor, visszafogottság, letisztultság a legnépszerűbb most.
2020. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem azt kell nézni mi népszerű, hanem, hogy mi tetszik, és lehetőleg olyan környezet legyen amiben szívesen laksz, nem pedig elmondhatod, hogy jajj de jó, divatosan rendeztem be, de amúgy rühellem.
2020. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4,5. Nekem most pont így van berendezve. 🙂És ilyen színekkel. Akor ezek szerint szép. 😘Köszi mindenkinek!
2020. okt. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!