Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen gamer székeket ajánlaná...

Milyen gamer székeket ajánlanátok 45.000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék egy normális széket venni, mivel napi több órát töltök a gép előtt, munka és szórakozásból kifolyólag is. Sajnos egyszer már rendeltem egy széket az emagról, és jól megjártam vele így az emagot és a túlhírdetett társait kerülném. Pepita oldalon találkoztam pár jó székkel de még nem vagyok benne biztos hogy melyiket is szeretném megrendelni. Kring Racer II hoz hasonló széket szeretnék.

2020. nov. 1. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Semmit, amit gamernek reklamoznak.

Nem ertem masok hogy teszik tonkre a szekeiket, en 20 eve jatszom, akar napi 10-12 orat is, megis a hasznaltan vett 5000 forintos szekeim is evekig birtak. Es nem vagyok a 40 kilo agyastol kategoria sem.

2020. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem maga a kialakítása tetszik és sajnos már megjártam 1-2x az olcsó székekkel. Volt amelyiknek a karfája tört ki, a lába, háta stb.
2020. nov. 2. 02:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétumot nem tudok mondani, de több helyen lefolytatott vitából levont tanulságként annyit tudok ajánlani, hogy irodai széket keress, mert ugyanazon összegért sokkal jobb minőséget kapsz a gamer cuccokat körülvevő hype miatt :)
2020. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!