Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hazaköltözés esetén ti melyik...

Hazaköltözés esetén ti melyik 3 megyeszékhelyet ajánlanátok/választanátok a 18 közül? (Budapest kizárva!)

Figyelt kérdés

Szempontok: a földrajzi adottságok nem játszanak szerepet a döntésben, tehát az, hogy pl. "szép a környéke" nem érdekelnek.

Ami érdekel: Milyen a közbiztonság, köztisztaság, milyen az oktatás színvonala, milyen a gazdasági fejlettség, milyenek a perspektívák, milyen az oktatás színvonala (ovitól az egyetemig), milyenek a sportolási lehetőségek, milyen az eú ellátás színvonala (esetleg magánklinika?)milyen az úthálózat, a tömegközlekedés, milyen a kvalifikált munkaerő-igény (IT, SSC, kutatás, fejlesztés stb) milyenek a lakhatási költségek, milyenek a település távlati tervei, milyen a perspektíva? A politikai hovatartozás nem érdekel!

Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem vélelmezésekre.



2020. júl. 28. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
93%

Mi tavaly költöztünk haza be jártuk az országot megfizethető házak után kutatva. Zala volt az elsődleges majd Győr moson és 3. Fejér.

végeredménybe Szabolcs megyébe kötöttünk ki, Nyiregyhaza és Debrecen közé. mind a kettő kb 30km re van.

Találtunk szép jó házakat Dunántúlon is de a vagy túl messze volt a város vagy épp semmi élet arra. Városba pedig nem szerettünk volna költözni.

2020. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
87%

Győr! A felsoroltakból minden adott! :)

Még javaslom a Győr környéki településeket is. Közel vannak. Írj privátot nyugodtan :)

2020. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
4%
Budapest.
2020. júl. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
75%
Én is Győrt javaslom, esetleg Székesfehérvár. Keleti megyeszékhelyre én nem költöznék. Éltem mindkét részén az országnak, egyszerűen akkora a különbség minden olyan dologban, amit leírtál, hogy a keleti résznek még évtizedek kellenek, hogy ugyanerre a szintre fejlődjenek az infrastruktúrában.
2020. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
5%
Most mi a lényeg neked , csak az hogy szép hely legyen vagy a munka is számít.
2020. júl. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as: Kifejezetten írtam, hogy Budapest szóba sem jöhet...


Kedves 5-ös, szerintem elég világosan fogalmaztam: " ...a földrajzi adottságok nem játszanak szerepet a döntésben, tehát az, hogy pl. "szép a környéke" nem érdekelnek."


Annyi a kérdésem: melyik az a 3 megyeszékhely, ami dinamikusan fejlődik, jó a közbiztonság, jó, színvonalas iskolák vannak, jó az egészségügy, jó az infrastruktúra, kulturális centrum és vannak minőségi munkahelyek?

2020. júl. 29. 07:19
 7/126 anonim ***** válasza:
24%
Maradj inkább kint bunkó...
2020. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 anonim ***** válasza:
77%
Szeged, Debrecen, Kecskemét.
2020. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim ***** válasza:
57%
Egyik megyében sem jó az egészségügy. Nem tudom melyik dimenzióban élsz te.
2020. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 A kérdező kommentje:
7-es: olyan helyre sem szeretnék menni, ahol te jól érzed magad...
2020. júl. 29. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!