Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Félmilliós keretből, asztalos...

Félmilliós keretből, asztalos által, úgy, hogy a konyhai kis és nagygépek (hűtő, mosogató, tűzhely, főzőlap, mikró) már megvannak kihozható e egy kb 3 méteres konyha?

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy kiadatlan új építésű lakása egy másik városban, mint ahol lakik és nincs ideje se pénze, hogy konyhabútort csináltasson bele, hogy aztán ki lehessen adni. Azt találtam ki, hogy felvenném az 500 ezer forintos szabad felhasználású diákhitelt és abból megcsináltatnám asztalossal a konyhát, szerintetek ennyi pénzből kb 3 méteres konyha megoldható e? Egyébként a többi bútor meg minden kiadáshoz szükséges berendezés helyben van, egyedül a konyha hibádzik

2020. nov. 8. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebből is megoldható, csak a minőség a nem mindegy. Diákhitel pluszt felveheted, illetve a diák hitel 1-et is költheted bármire. Ha úgy gondolod, hogy vissza fogod tudni fizetni, akkor megéri felvenni, mert olcsóbb mint egy személyi kölcsön.
2020. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokszor látok eladó butorok stb csoportokban elado konyhabútorokat 20-50ezer között, kiadni az is jó, emiatt kár lenne adósrabszolgává tenned magad.

Amúgy meg megoldhato, de többre mész ha hívsz 1-2asztalost és kérsz tőlük árajánlatot, ugyanis rengeteg mindentől függ.

Amúgy melyik város? Történetesen asztalos vagyok.

2020. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Az asztalos elég drága. Ha a szabvány méret megfelel, akkor bútorboltban sokkal olcsóbban kapsz!
2020. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én asztalos vagyok.Elvileg meg lehet csinálni annyiból. Kérj 2-3 árajánlatot!
2020. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bolti olcsóbb, jobban jársz vele.
2020. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az 5-ös jól írja, vannak olcsó bútorboltok, onnan összeszedve sokkal olcsóbb lenne. Mondjuk azt össze kell állítani, meg neked kell felszerelni a falra, stb, de kb. feléből megvan. Mondjuk a minősége sem valami jó, de pár évig teljesen megfelel.
2020. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alberletbe en se csinaltatnek asztalossal.

Tokeletesek erre a celra a keszen kaphato konyha blokkok.

Es toredekebol megvannak.

Nekem megyeszekhelyen 750 bol jott ki a konyham(gepek nelkul)

L alaku,ablak alatt is pult,mennyezetig szekreny.annyi az extraja,hogy az also szekrenyek fiokosak,es hatfalas,nem csempes.egyebkent sima butorlap.

2020. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Praktikerben nézzétek meg, annál olcsóbb nincs, szerintem jól is néznek ki, albiba tökéletes.
2020. nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!