Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan lehet szép, nagy,...

Honnan lehet szép, nagy, színes és aránylag olcsó függönyöket venni?

Figyelt kérdés
Az ablak a főút felé néz, és valami olyasmit szeretnék, ami nem olyan áttetsző. Jó nagy kéne, mivel 3 részes az ablak. A radiátor az ablak előtt van ezért nem tudom, hogy érdemes lenne földig érőt venni. Inkább rövidfüggönyre lennék kíváncsi.
2010. aug. 10. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
OBI-ban
2010. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már turkálóban is vettem marha jó függönyt.De a Diegoban is sokszor van akciós függöny,egyszínű,de fényáteresztő.
2010. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én földszinten laktam,nálam is ez volt a helyzet,én kínaiban vettem,sajna nem volt ott sem olcsó,sőt,de kívülről olyan,mint egy sötétítő,a lakásba viszont bejön a fény.
2010. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a kínaiból van, nekem óriási az ablak, régi ház, az ablak 180 cm magas. Én egyáltalán nem vettem drágán, azt hiszem, 2800 ft volt, és körbe van szegve. Sőt, fehér alapon margaréta hímzéses, nagyon szép és mutatós, színes, de nem giccses a hímzés! Mi kilátunk, a fény bejön, de nem látni be kintről! Már ezerszer mostam, már 4 éve megvan, és pont tegnap néztem anyósomnak is, és semmivel nem drágább, mint mikor én vettem! Én ajánlom, próbáld ki!
2010. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 edi0617 válasza:

szia!A möbelixbe nagyon szépek vannak és némelyik nem is rága pl 2db 1390 forint és nagyon jó tartósak és szépek is

nézd meg neten:www.moebelix.hu

2010. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. aug. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!