Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol érdemes konyhabutort...

Hol érdemes konyhabutort venni? Olcsó és szép is? és modernet szeretnék vajszinűben.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

olcsó nem lesz, az tuti. a konyhabútorok elég drágák, de sztem megéri, mert ha jó minőségű, és szép, akkor akár 20 évig is jól szolgálhat. ha azt veszed, akkor évekre levetítve többet költesz ruhára és cipőre, mint a konyhabútorra. de ez csak az én magányvéleményem :)


nézz körül a neten, rengeteg stúdiónak van saját honlapja, ahol a korábbi munkáikat is megtalálod, képpel együtt. ötleteket is meríthetsz belőlük.


én is most csináltatom a sajátom. bevallom, nem kétfillér, de a srácok nagyon kedvesek és segítőkészek, nekik is sok ötletük van, hogy hogyan lenne a legjobb.

[link]

nézz körül itt, vagy ha pesti vagy, menj be a boltjukba.


ikeát nem ajánlom. más cuccaikat szeretem, de a konyháik nem olyan jók....

2009. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Mi minden bútorunkat a Mőbelixben vásároltuk. Többek között konyhabútorok is vannak, és sokkal olcsóbbak, mint pl. az ikea vagy kika, és ugyanolyan minőségűek. Sőt 1:1-ben ugyanazokat lehet itt is megkapni, és nem kerül sokba.

1097. Gyáli úton található egy Mőbelix, mi innen szállítattuk házhoz, ami szintén olcsó, ahhoz képest, máshol mennyit kérnek el érte.

Remélem, tudtam segíteni, és persze, hogy Bp környéki vagy. Mi Érdre hozattuk.

2009. okt. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ikeában-te állíthetod össze-van tervezőprogram is...és részletre is lehet fizetni...mi is így csináltattuk meg!
2009. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem azóta megálmodtad a konyhabútorodat, de, ha mégsem itt egy link, itt találsz néhány praktkus tanácsot a tervezéshez. konyhatervezési alapok


Én mindennap konyhákat tervezek és gyakorlatból tudom, nem árt az, ha az ember jó átgondolja, mit is akar


Ami pedig az asztalosokat illeti, hát, javaslom, hogy nagyon körültekintően járj el, mert sok kényelmetlenséged lehet belőle. Egy asztalosnál ugyanis minden bútot prototípus. Szinte mindig korrigálni kell a helyszínen, mert összeszerelve derülnek ki a hiányosságok. Az meg inkább barkácsolás... Csak olyan megbízható asztalost válassz, akinek nem csak a munkáit tudod megnézni, hanem beszélni is tudsz azokkal az emberekkel, akiknek dolgozott. Így kiderül, hogy az elszámolásban pontosak voltak-e, a végső ár annyi volt-e, mint amennyiben az elején megállapodtak, mert ezzel sok probléma van. Esetleg érdemes azt is megkérdezni, hogy tudta-e tartani a határidőket.


Sok sikert!


Edit

2010. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocs, a link lemaradt:

[link]

Nézd meg, kérd el a listájukat, aztán már könnyem meg tudod határozni, hogy mit szeretnél.

2010. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!