Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hallodtatok már a Candy...

Hallodtatok már a Candy mosogatógép és tűzhely egybenről? Van valakinek tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mosogató gép és tüzhely egyben????????

Ilyen 100% nincs. Gondolod hogy miután megsütsz akkor beleteszed a koszos edényeket és elmossa? Két külömbözö technika, és míg ok 90 fokon a mosogató gép is mükdöik, de nem 200 fokon, vagy 250 fokon.

2010. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a mosógép az és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2010. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem hallottam róla, de soha nem is vennék, nekem kell tűzhely és sütő egyben, és külön mosógép, és abból is a felültöltős.
2010. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

jaj bocs, kicsit félreolvatam a kérdést. nem hallottam róla, de maga a márka jó.


előző voltam.

2010. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%

A hitetlenkedőknek: [link]

A kérdezőnek: szerintem jó lehet, tapasztalat nincs, én is nézegettem, az Intersparba pl lehet kapni és ott csodálkoztam rá. Egy egyedülállónak vagy párnak kis lakásba sztem tökéletes. Csak kérdés tényleg, hogy mennyire működik jól.

2010. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16:37 - A sütő része nekem túl alacsony, de egy olyan embernek, aki nem használ sütőt csak pár dologra, annak elég, csak nekem nem lenne jó. :-) Én nem csak tepsit, hanem fazekat is rakok a sütőbe, az meg magas, kell rendes sütő hozzá. Amúgy nálunk a felültöltős mosógépek váltak be, az elöltöltősöknek mindig tönkrement az ajtaja.
2010. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez nem mosógép, hanem mosogatógép
2010. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!