Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágymatracot vegyünk?...

Milyen ágymatracot vegyünk? Tanácstalanok vagyunk. Ha elmegyünk egy boltba ott van 1000 féle ágymatrac, mindegyiknek más-más előnye van. Van valakinek tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én derékfájós vagyok.

Latex-kókuszmatracom van. Nagyon szuper! Végig tartja a hátat és nem túl kemény.

2011. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát első körben eldönthetitek, hogy egy nagy matracot vesztek, vagy 2 db 90*200cm-eset- az utóbbi azért jobb, mert jobban tudod forgatni, egyenletesen nyomódik.

van a matracoknak súlyhatára, ezt is be tudjátok lőni, ezekkel is szűkül a kör.

vastagság alapján is választhattok, szerintem a vastagabb jobb.

aztán van-e allergiátok, és ezután már csak hogy melyik szimpi.

nekünk kókusz volt, rugós 15 évig, nagyon szerettem. most egy memóriahabos van, mert a férjem derékfájós, na neki ezt a problémát meg is szüntette.

egyébként ott az eladók is tudnak segíteni, bátran kérdezzétek őket, hogy melyiket ajánlja, és neki milyen van otthon.

2011. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Dormeo szuper és már méretre is elkészítik.
2011. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először írd össze mik az igényeitek. Aztán menjetek el egy Ikeaba és próbálgassátok ki őket. Máshol is megvehetitek, de sok helyen furán néznek ha rá akartok feküdni.
2011. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsöff85 válasza:
Szűkítsd le a kört, hogy keményebbet vagy puhábbat szeretnél. Utána azon belül nézd meg, és az ár alapján szűkítsd le. Nem annyira bonyolult :)
2019. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!