Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék ilyesmi áron...

Hol tudnék ilyesmi áron ugyanilyen formájú étkező asztalt venni, de más színben? Egyáltalán ez milyen szín amit szeretnék más fantázia néven?

Figyelt kérdés

Asztal (ár és forma):

[link]


Szín:

[link]


Így, hogy rio tölgy nem találok, de biztos vannak hasonlók más elnevezéssel. Ilyen bézs-szürke erezetűt szeretnék, az se baj, ha világosabb. Köszönöm!



2020. dec. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sonoma tölgy szín.
2020. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az és sajnos minden azzal van tele.:( De azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni!:)
2020. dec. 5. 17:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt korfunak hívják az ilyesmi színt, de ezen a néven sem találok se asztalt, se bútorlapot. [link]
2020. dec. 7. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Krono k079Pw szürke clubhaouse

Szerintem hasonló, legalábbis kép alapján

2020. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs ez bútorlap, amit írtam nem asztal
2020. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért köszi. Ezáltal eljutottam egy oldalra,ahol szintén találtam olyasmi színt amit keresek:

[link]

De itt meg nem írja, hogy ez pl.mi.

Különben amire gondoltál hasonló, de túl szürke. Sokkal több bézs, sokkal több fehér erezet kellene. Olyan antikolt, vintage hatású, mint amiket eddig is linkeltem.

Nekem már egy asztalos műhely oldala is jó lenne,ahol látnék hasonló bútorlapot.:(

2020. dec. 8. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél az is Kronospan bútor lap.

Próbálj rákeresni, hogy a közelében forgalmazzák e.

Gondolom élőben is mások a színek

2020. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Világos monaco tölgy?
2020. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem,mert ez is csak világos szürke,de azért köszi! Azt a "Rio" parkettát nagyon jól eltalálták!

De nem értem ahol étkező asztalokat árulnak miért nem éri meg még több színből választhatni... Nyilván némi felárat is fizetnék a Möebelix-nek vagy ahol választhatnék ilyesmi aszalt.

2020. dec. 8. 14:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!