Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » REVOTICA matrac vélemények?

REVOTICA matrac vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rosszat olvasni a neten, illetve atv-s panaszkönyv epizódot is szenteltek nekik. Viszont gondolom sok matracot eladtak, ha mind rossz lenne nem maradtak volna fent. Változó lehet a minősége? Mitől tud kigödrösödni extrém módon, tényleg kisebb darabokból ragasztanák össze?

Ezt néztem ki, kipróbáláskor is tökéletes, illetve a szerkezete is, hogy vastag rebound hab miatt tuti nem érezni a rugót, és árban is ok.


[link]



ápr. 24. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsi a sűrűsège(szulárdsága) attól gödrösödik ki hamar.

Itt sincs hozzá paramèter, tehát lutri így. Ráadásul 2x3cm a szivacs, így biztos, hogy nem egyformák.

ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

- 3 cm T4055 komforthab

- 3 cm R80 rebound hab

- tűzött nemez

- 12 cm táskarugó

- tűzött nemez

- 3 cm R80 rebound hab

- 3 cm T4055 komforthab


Ezekből a számokból nem derül ki a sürűség? Itt még egész sok info van

ápr. 25. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A T4055 37-40kg/m3 szivacs.

Ezt találtam róla. Ez okè... De!

Ez sima szivacs, a matracok pedig hideghabból vannak, ami sokkal jobb, pontrugalmas. Ès csak 3cm.

Az R80 ról nem talàltam semmit

ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
tegnapelőtt 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!