Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a függőszék mennyire tűnik...

Ez a függőszék mennyire tűnik megfelelőnek, stabilnak kialakítás szempontjából? Ugye nem borulhat el? Jelenleg az ára is elég kedvező, bátran megrendelhetem?

Figyelt kérdés

[link]


Vannak még az oldalon más kialakításúak is (pl. csepp alakú stb), valamint mindegyik más-más magasságban függeszthető fel.


Egyik barátom bizonytalanított el, hogy nem tűnik valami stabilnak, na meg az ára is túl olcsó. Ti mit gondoltok?


Vagy ha nem épp ezt, akkor az oldalról ti melyiket rendelnétek meg?


2020. dec. 6. 18:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
68%

Nyilvánvaló átverés (tévedés) ez az ár, csak a párnájának többe kell kerülnie (de a szállítási díjnak is önmagában!).


Ha kényelmes és biztonságos függőszéket szeretnél, akkor itt nézz körül: [link]

2020. dec. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

A 11es hozzaszolasban lévő oldalt semmiképp nem ajánlom.


Az meg, hogy egy párnának több, mint 10 ezerbe kell kerülnie, nonszensz.

2020. dec. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Anyukám rendelt az oldalról hintaszéket és nem érkezett meg, nem reagálnak a levelekre és a pénzt sem küldik vissza!

NE rendeld meg...ÁTVERÉS

2020. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2020. dec. 8. 08:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszi 13-as! Már majdnem bedőltem és szerintem a Kérdező is.
2020. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!