Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet Budapesten olcsón...

Hol lehet Budapesten olcsón jó konyhabútort csináltatni?

Figyelt kérdés
Csillagàszati árakkal találkoztam, pedig csak egy panelkonyhàról lenne szó. Tudtok jó asztalost aki pénztárcabarát esetleg?

2020. dec. 7. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Olcson,jot nem kapsz.

Panelba is annyi az anyagar mint csaladiban,a munkadij pedig lehet tobb is a tobb cipekedes,a szukebb hely miatt.

Pont tegnap beszelgettuk anyosekkal,hogy naluk sincs tobb butor a konyhaban mint nalunk,pedig nagyobb a konyhajuk.egyedul a pult felulet tobb,es nem zart mert egyben van a nappalival.

Nagyon draga az anyag,menj el egy lapszabaszatba es nezd meg mennyibe kerulnek a butorlapok.

Sima egyszeru L alaku butort csinaltattunk,ablak alatt is pultal,mennyezetig ero felso szekrennyel,sima matt frontokkal,750 ezer volt most nyaron.Győr

2020. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ismered, van gyors, olcsó meg jó munka, ebből kettőt kérhetsz.
2020. dec. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz olcsóbb, ha kesz, szabványos elemeket vásárolsz boltban.
2020. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magamnak szabattam le lapszabászatban a legolcsóbb szinekből, a munkalapot az obiban vettem mert ott olcsóbb munkalapot árulnak, én szeretem össze, és így is kb 150 ezer volt az anyagár.

Egy asztalos erre még rátenne munkadíjra legálább 200 ezret.

2020. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Kérdezhetek? Te tervezted, vagy esetleg valamilyen segédletet használtál fel? Igazából nekem is hasonló a terv. Melyik lapszabászatot választottad? Az éleket hogyan oldottad meg? Vasaltad? Tudnál esetleg képet mutatni? Köszönöm!

2020. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vasalok, az sosem lesz olyan mint a gépi.

Nem használok programot, papíron tervezem meg.

2020. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja a dosafa -nál vágatom, de sokat kell várni, 2-3 hét is mire elkészül.

Lehet hogy van gyorsabb hely is.

2020. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!