Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Panelbe mennyibe kerül egy új...

Panelbe mennyibe kerül egy új konyhabútor? Asztalossal érdemesebb csináltatni, vagy készen venni?

Figyelt kérdés
Modern stílusút szeretnék egyébként. Mint a régi, olyan formában, méretben. 70 körül láttam már itt a neten, de igazán nem tetszett egyik sem. Ferhér, magas fényű ajtókkal gondoltam és szürke munkalappal.
2011. febr. 12. 21:46
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Én kecskeméten lakom 70 nm2 panelba most lett felújítva minden. A konyha 120 ezerbe került, a praktikerbe vettem egy konyhabútort, majd felhívtam asztalos cimborám levette a munkalapot és az egészet egybe épített gyönyörű lett, az árba benne van még egy bárpult is ugyan olyan a színe mint a konyhabutor lapjának.

2011. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek között van?


[link]

2011. febr. 12. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ikeában is nézz körül, rengeteg variáció van, nagyon szépek, és 10-15 év garit vállalnak rá.

ami nekem nagyon tetszik benne, hogy praktikus megoldások vannak, nem olyan egyszerű tucatdarabok, amit minden 2. posszanat lakásban látsz, hanem sokkal egyedibbek és igényesebbek.

2011. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Imádom az Ikeát, de drága nekünk és messze van (200km), még az is pénz lenne, ha haza kellene szállíttatnunk.
2011. febr. 12. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mdf, akkor számolhatsz 100 eFt/m-el
2011. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]


Ezt vettem meg, de az asztalos cimbim teljes át alakította, egy "L" betű alakot csinált belőle, új munkalappal beépített sűtővel és főzőlappal. Ha kell csinálok róla fotót meg se ismernéd hogy ez egy praktikeres konyhabútor volt, nagyon egyedi és szép lett.

2011. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Az ikea gyakran ingyen kiszállítja. Én is azt javaslom...
2011. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 2 éve csináltattam a konyhába újat asztalossal 170ezer ft volt, sima bútorlapból
2011. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!