Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha szekrénysort vagy gardróbot...

Ha szekrénysort vagy gardróbot vagy más hasonló lapraszerelt bútort vásárolok, de egyedül nem tudom összerakni, bizonyos összegért összeszerelik nekem a helyszínen? (Egyedülálló nő vagyok)

Figyelt kérdés

#szekrénysor #Gardrób szekrény
2020. dec. 26. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Kb. 30-50ezerért.
2020. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

"Egyedülálló nő vagyok"


Mi van a női egyenjogúsággal??

2020. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamikor a boltban is van olyan lehetőség, hogy kérsz összeszerelést, vagy tudnak ajánlani szakembert. Vagy nem foglalkoznak vele, akkor egy asztalost kell keresned, aki összerakja.
2020. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen bútorösszeszerelésekhez nem kell diploma, ha nem vagy teljesen kretén, akkor menni fog. Az persze elképzelhető, hogy fizikailag nem tudod összerakni, mert csak két kezed van, ilyenkor hívd át nyugodtan a szomszédot vagy a tizenéves unokahúgodat. (Persze süss neki ezért sütit vagy ilyesmi.)
2020. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Azért egy szekrénysort vagy gardróbot ne álljon neki szerintem a kérdező egyedül összerakni (még az unokahúgával sem).

Ha a forgalmazó cég nem vállal összeszerelést, létezik olyan cég (butor24), akik tudtommal országos szinten vállalják bármilyen bútor összeszerelését, árakról tájékozódj online.

2020. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
4-es vagyok, szintén egyedülálló nő. Én már raktam össze szekrénysort nulla előzetes ismerettel, annyi volt a nehézség benne, hogy egy elektromos csavarhúzót kellett vennem, mert annyira naiv voltam, hogy azt hittem, menni fog anélkül is.
2020. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

3-as vagyok.

Elvileg bárki össze tudja rakni, de pl ha nagy, akkor azért kell segítség.

Egyébként én asztalos vagyok és párszor előfordult, hogy nekiálltak összerakni, aztán inkább szóltak nekem. Viszont én már nem csinálok ilyet, mert tényleg idegesítő.

2020. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Azért egy szekrénysort nulla tapasztalattal, egyedül összerakni nem egyszerű. Két kezed van és sokszor az kevés. Én is egyedülálló nő vagyok, szoktam barkácsolni, de erre nem vállalkoznék. Amikor lapra szerelt gardrobszekrényt vettem,hívtam egy asztalost és még neki is meg kellett néznie a fotókat, hogy lássa, egyáltalán hogy kell kinéznie, mi hová való és helyenként be kellett segítenem (tartani az összecsavarozandó lapokat, pl. )

Kb. 5 ezer forintért és egy sörért összerakta, igaz, ez nem mostanában volt, hanem jó pár éve.

Ahol vetted, általában kérhetsz összeszerelést, de azt nem tudom, mennyibe kerül.

2020. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!