Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tartjátok a mosógépet,...

Hol tartjátok a mosógépet, hol gyűjtitek a szennyesruhát?

Figyelt kérdés
Elég szűkös a fürdőszoba, szeretném száműzni az említetteket, és minden ötlet érdekel. Egyébként elöltöltős automata mosógépről van szó.

2020. dec. 27. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

A folyosóra van kitéve - ahova a hálószobák nyílnak - és a zuhannyal közös falra bekötve.

Családi ház, sajnos nem tudtuk befejezni az építkezést és mi is helyszűkében vagyunk.

Sajnos qurva zajos pedig jó drága Electrolux, így nem lehet használni ha alszik valaki.

2020. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Maximum konyha vagy ha van gardrób helyiség akkor oda lehet rakni.
2020. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk a konyhában van a mosógép. Elfért volna a fürdőszobában, de akkor már túl zsúfolt lett volna az egész. Inkább a konyhába raktuk, rendesen konyhaszekrénybe beépítve, így mintha ott sem lenne. Régi házunkban a spájzban volt. Az elég kényelmes megoldás volt, de itt sajnos nem volt arra lehetőség. Szennyesruhákat pedig a fürdőszobákban gyűjtjük. Szóval konyha, esetleg spájz, ha van. Ezek viszonylag okés megoldások, hiszen a konyhában el lehet rejteni, a spájz pedig most úgy sem egy olyan látványos helyiség, tök mindegy annak. Vagy ha esetleg van gardrób, vagy bármilyen más kisebb helyiség.


De ha ezekben a helyiségekben sincs hely, akkor esetleg lehet folyosóra is, nappaliba is, ha nincs más. A szekrénybe elrejtős lehetőséget mindenhol fel lehet használni, így sehol sem fog csúnyán mutatni.

2020. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a fürdő falával határos egy kis beépített előszoba szekrény, oda van betéve a mosógép. Valaki említette a zajosságot: egy LG direct drive-os gépet vettem, szerintem még aludni is lehet mellette. :-)
2020. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Fürdőben van a mosógép. Láttam már konyhában, kamrában, közlekedőben is másoknál. Szennyesládánk meg a hálóban van, egy fedeles kosár.
2020. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Szennyestartó a fürdőszoba szekrénybe van beépítve, ezt el sem tudom képzelni más helyiségben, hisz ott vesszük le a koszos ruhát fürdés előtt.

A mosógépem is a fürdőben van, bár azt már több lakásban láttam konyhába beépítve, de nálunk ott is kicsi a hely.

2020. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A pincében van mosókonyha. A szennyes ruhát is ott gyűjtöm, a szárítógép tetején lévő kosárban. Van szennyesledobónk, annak a csöve pont ott ér véget. Nagyon praktikus, nem kell két lépcsősort mászni a ruháskosárral.
2020. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanaz mint az előzőnél.

Mosókonyha az alagsorban van, és van természetesen beépített szennyesledobó, a központi porszívó mellett.

2020. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mosókonyha a ház alsó szintjén.


Szennyes ruha a fürdőszobában, a mosdókagyló pult alatt (falra szerelhető a pult, Wellis).

2020. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Panel.

Mosogep a konyhaban van beepitve,ajto van elotte,igy nem latszik.

A szennyestarto az eloszobaban,a furdo elott,a bejarati ajto mellett.

Ulokes,igy 2 funkcioja is van.es jol is nez ki,jol mutat a helyen.

A furdobe mi 75x150 es epitett zuhanyt csinaltunk,igy oda a mosdon kivul mast nem akartunk berakni,igy sokkal tagasabbnak tunik.

2020. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!