Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a jobb ágy: Ikea Malm...

Melyik a jobb ágy: Ikea Malm vagy Jysk Haslev, jobb matrac: Ikea Vesteröy vagy Jysk Plus S55 Rugós matrac?

Figyelt kérdés

Ágy és matracvásásrál előtt állunk és elvesztem a kínálatban. 160x200 méretet szeretnénk. Elsődleges szempont, hogy ne nyikorogjon és ne kelljen 1-2 éven belül cserélni.

Köszönöm!



máj. 25. 05:17
A kérdező szavazást indított:
Ikea Malm
Jysk Haslev
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

A jysk matracai nem túl jók. Ez is vèkony, gyorsan kifeküdhető gyenge szivacsrèteggel ès összetöredező kókusszal. Olcsón jót, nem fogsz kapni.


De rakhattàl volna linket mindegyikhez.

máj. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, kikerestem a linkeket:

Ágy:

Ikea: [link]


Jysk: [link]


Matrac:

Ikea: [link]


Jysk: [link]

máj. 25. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nekünk több Jysk-es matracunk van, nincs velük gondunk, jók. Itt inkább az a kérdés kinek mi az ami jó és a kínálatból melyiket vetted meg.
máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, matrac kérdésében más véleménye ne döntsön a tied helyett. Az a lényeg, hogy próbáld ki és akkor dönts!

Neked - vagy akinek vennéd annak kell ráfeküdnie, kipróbálnia, mert mindenkinek más az ami megfelelő.

Én például alapból nem szeretem a rugós matracokat, te meg ilyeneket nézel, tehát ha én most azt mondanám, hogy ezek rosszak, attól még azt neked nem kellene elfogadnod.

Próbáld ki a matracokat az üzletben!

Az ágykeret megint stílus kérdése. Mindkettő szép, de azért tedd hozzá, hogy a Jysk-ben kevés bútort árulnak, a minősége nem feltétlenül lesz a legjobb. A teraszon a bútorunk onnan van, nagyon jó, de nézegettem már náluk nyitható kanapét, ágyat, azoknál azért voltak kétségeim.

Ha ezek tetszenek és innen akarsz feltétlen ágykeretet is venni, akkor megfontolandó, hogy a fehérnek kicsit kiállnak a szélei. Nekem szempont, hogy nem szeretek belerúgni a bútor szélébe, egy ilyen ágynál pedig mindennapos lenne. Ahogy lefekvéskor, felkeléskor is a matrac beljebb van, mint az ágykeret és nekem az sem tetszene egy ilyen hidegebb megoldással. A másiknak legalább puhább szövet bevonata van. A háttámla része is puhább lehet. De lehet, hogy neked meg pont az tetszik benne ami nekem nem.

máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 árhoz kèpest a szivacsok minősège alsó kategóriás. A linkben is vèkony, ès annàl gyengèbb minősèg nincsen. Legalább 25, de inkább 28kg/m3 rakhattak volna. Hamar tönkremegy, gyenge.
máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!