Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudnám berendezni?

Hogy tudnám berendezni?

Figyelt kérdés

Van a tetőtérben egy folyosó, ahol jelenleg egy könyvespolc (ikea Kallax) és egy komód (ikea malm) van a ferde fal alatt. A kettő között van kb. 1m üres hely, és oda szeretnék valamit tenni, de egyszerűen nincs ötletem, hogy mi az ami jól is néz ki és be is fér oda, és valahogy "összekötné" a két bútort, mert jelenleg nagyon befejeztlennek tűnik az a rész.

Eddig a tükör volt az egyetlen ötletem, de akkor is maradna ott egy kis üresség, és valószínűleg nem is férne oda egy egész alakos tükör normálisan.



2020. dec. 28. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Padlóváza.
2020. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaj, először azt hittem 1mm van közöttük :D

Egyébként vagy veszel egy nagyobb szobanövényt (pl: [link] vagy összetolod a két bútort. Nekem ez a két opció jut eszembe.

2020. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, a növény jó ötlet, lehet az lesz.

Az összetolással viszont az a probléma, hogy se a magasság, se a mélység nem egyezik, és így szerintem nem nézne ki jól.


De ha valakinek van még más ötlete, ne tartsa magában

2020. dec. 28. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Próba szerencse:)

Nekem is van egy malm komódom, valamint egy sarokíróasztalom, egy kicsit más a magassága és a mélysége a kettőnek, de egyáltalán nem néz ki rosszul összetolva. Szerintem ha viszonylag nagy a magasság különbség akkor egyáltalán nem néz ki hülyén:) próbáld ki, told össze őket, ha nem tetszik visszarendezed.

2020. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy puff, rajta valami dekorral? Én egy üres sarkot akarok vele feldobni, hátha ott is működne.
2020. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem két IKEA (nem tudom már a fantázia nevét) komód között van egy 4-es kallaxom. A kallaxra kreáltunk ugyanolyan lábakat, mint a komódoké és így is 10 centivel alacsonyabb kb. Pont tökéletes a könyveknek, nem dőlnek el. :)

Én is padlóvázát tennék valamilyen száraz növénnyel, vagy díszággal, vagy strucc tollal, vagy akármivel. Ha világos van akkor mehet valami magasabb növény is.

2020. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Babzsákfotel?
2020. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Íróasztal
2020. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átgondolom ezeket a lehetőségeket is
2020. dec. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!